Bazény

VWD, s.r.o. – sme Slovenský výrobca a dodávateľ bazénov s dlhoročnou tradíciou a stovkami realizácií. Všetky materiály a technológie sú preverené rokmi a máme s nimi bohaté skúsenosti. Sledujeme najnovšie trendy a po testovaní novinky zaraďujeme do našej ponuky. Náš široký realizačný tím pokrýva každú stránku realizácie a starostlivosti o zákazníka.

Bazén rodina

Logo RivieraPool

Bazény RivieraPool

Vlastný bazén je čistý životný štýl. Bazénový program RivieraPool Vám ponúka jedinečné možnosti, a to prispôsobiť Váš bazén snov presne podľa Vašich individuálnych požiadaviek a to bez potreby akýchkoľvek ústupkov. VWD, s.r.o. Vám ponúka bazény výnimočnej kvality s najmodernejšou technikou od jedného z predných predajcov bazénov v Európe.

Bazény RivieraPool

Compass logo

Keramické bazény Compass

Keramické bazény Compass sú spojením najnovších výrobných technológií v oblasti bazénov a úžasného dizajnu. Spojenie doživotnej záruky a efektného prevedenia s množstvom modelov ich radí medzi naše najžiadanejšie bazény. Vysoká úroveň prevedenia s možnosťou zabudovania samočistiaceho systému Vantage, umožňuje vytvorenie úžasného bazéna, ktorý Vás nebude zaťažovať.

Keramické bazény Compass

Logo Renolit Alkorplan

Stavané bazény Alkorplan

Stavané bazény Alkorplan ponúkajú neobmedzenú tvarovú a rozmerovú prispôsobivosť s možnosťou tvorby bazénov aj v neštandardných prevedeniach. Či už sa jedná o rôzne farby a štruktúry povrchov, zapracovanie všetkých mysliteľných atrakcií, alebo dizajnové prevedenia, stavaný bazén prakticky nemá obmedzenia. Použitie materiálu s dlhoročnou tradíciou v spojení s vhodným zapracovaním zaručuje dodržanie všetkých hygienických noriem a nadštandardnú životnosť.

Stavané bazény Alkorplan

Laminátové bazány AQP logo

Laminátové bazény AQP

Dlhodobým a osvedčeným štandardom v bazénovom priemysle sú laminátové bazény. Ich jednoduchá zabudovateľnosť a veľká tvarová a rozmerová škála z nich robia jedny z najuniverzálnejších bazénov. Ušľachtilosť povrchov v spojením s najnovšími výrobnými postupmi zameranými na ochranu telesa bazéna zaručujú Vašu dlhoročnú spokojnosť.

Laminátové bazény AQP

VWD, s.r.o. Logo biele

Exkluzívne mozaikové, obkladané keramické bazény

Nič nie je nemožné. Pri mozaikových, prípadne obkladaných bazénoch nie sú prakticky žiadne tvarové a rozmerové obmedzenia. Obrovský výber materiálov povrchov nám umožňuje dosiahnuť akýkoľvek efekt. Či už chcete aby Váš bazén vyzeral ako z kameňa, alebo je vašim snom exkluzívny povrch z ušľachtilých materiálov, prípadne sklenená mozaika na mieru, nič nie je nemožné. Jedná sa vyslovene o exkluzívne projekty šité na mieru.

Exkluzívne mozaikové, obkladané keramické bazény

VWD, s.r.o. Logo biele

Technológie a atrakcie

Bezstarostnosť a zábava v bazéne sú trendy dnešnej doby. Nech je Vaša predstava akákoľvek, radi Vám pomôžeme s jej realizáciou. Plná automatizácia merania a regulácie, s využitím najrôznejších energetických zdrojov a široký výber doplnkov pre bazén Vás určite milo prekvapí. Nie je dôvod aby ste nemali to po čom túžite.

Technológie a atrakcie