Bazény RivieraPool

Hotový bazén pre každú požiadavku

Vlastný bazén je čistý životný štýl. Bazénový program RivieraPool Vám ponúka jedinečné možnosti, a to prispôsobiť Váš bazén snov presne podľa Vašich individuálnych požiadaviek a to bez potreby akýchkoľvek ústupkov. VWD, s.r.o. Vám ponúka bazény výnimočnej kvality s najmodernejšou technikou od jedného z predných predajcov bazénov v Európe. Veríme, že iba tak Vám môžeme zaistiť doživotnú radosť z bazéna.

Logo RivieraPool

bazenova-zahrada

Bazénová záhrada

S príchodom teplejších jarných dní si Vám dovoľujeme navrhnúť návštevu a príjemnú prechádzku po našej bazénovej záhrade. Počas obhliadky bazénov RivieraPools, môžete načerpať nové inšpirácie do Vašej záhrady či terasy. Využite toto skvelé pozvanie a neváhajte si dohodnúť termín Vašej návštevy.

Bazénová záhrada

rivierapool-individual

Individual

Ako už názov napovedá, bazény Individual sú vyrábané na mieru podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov. Samozrejme nejde len o bazény, ale aj masážne bazény ako aj zvláštne objekty s individuálnym tvarom, funkciou a povrchom. S bazénmi Individual máte možnosť vytvoriť si bazén úplne podľa vašich osobných predstáv a my ho vytvoríme, ako oblek na mieru.

Bazény Individual

rivierapool-mline

MLine

Ľudia čoraz častejšie požadujú kvalitné interiérové a vonkajšie bazény. Často žiadajú o rovnú a minimalistickú líniu, dokonale vyvážené proporcie a štýlové farby a materiály. Okrem toho chcú naši zákazníci maximálnu funkčnosť pre bazén, ktorý pre nich bude oveľa viac ako len "veľká miska plná vody".

Bazény MLine

rivierapool-d-line

D-Line

Bazény série D-Line využívajú dokonalú symbiózu prostredia a funkcie. Bazény D-Line majú úplne zredukovaný vzhľad. Dokonale hladné čiary, jasné štruktúry, obrovské množstvo elegantných dizajnových možností pre individualistov. Vychutnajte si upokojujúci účinok vody, umocňujúci kľud dobre zariadenej záhrady, ktorú môže vyžarovať vaša "outdoorová obývačka".

Bazény D-Line

rivierapool-style

Style

Séria "Style" ponúka za mimoriadne výhodnú cenu viac ako len nadčasový bazén. Montážne dielce bazénu sú integrované, lem Basalt je samozrejme súčasťou dodávky. Vysoko moderné bazény Style vás nadchnú vďaka voliteľnej palube na opaľovanie, pod ktorou sa pohybuje žalúzia. Masážne zariadenia a protiprúdy sú integrované v schodiskovej časti.

Bazény Style

rivierapool-reku

Reku

Bazény REKU síce sú najjednoduchšie a cenovo najdostupnejšie bazény RivieraPools, ale zároveň sú rovnako kvalitné. Bazény REKU je k dispozícii v štyroch rôznych modeloch, môžete si tiež vybrať z rôznych veľkostí, ideálnu voľbu pre tých, ktorí chcú staviť na skutočne zdokonalenú kvalitu bazénov RivieraPool, zatiaľ čo uprednostňujú cenu pred ďalšími funkciami.

Bazény Reku

rivierapool-saunove-ochladzovacie-bazeny

Saunové ochladzovacie bazény

Saunové ochladzovacie bazény sú sériovo vybavené veľkorysými vstupnými schodíkmi. Všetky nášľapné plochy a podlaha sú vybavené protišmykovým povrchom, čo zaisťuje bezpečný vstup a výstup z bazéna. Čiastočný odtokový žľab slúži ako bezpečnostný prepad. Steny bazéna sú pre zvýšenie pevnosti vystužené vyformovanými profilmi.

Saunové ochladzovacie bazény

rivierapool-thermoblock

Prevedenie

Bazény RivieraPool je možný vytvoriť v mnohých prevedeniach. Či už si chcete vybrať farbu, roletové prekrytia, materiály či tepelno izolačného systému, bazény RivieraPool splnia vaše požiadavky. Naše bazény toho ponúkajú omnoho viac.

Prevedenie