Bazény D-Line

Elegancia sa stretla s účelnosťou.

Bazény série D-Line využívajú dokonalú symbiózu prostredia a funkcie. Bazény D-Line majú úplne zredukovaný vzhľad. Dokonale hladné čiary, jasné štruktúry, obrovské množstvo elegantných dizajnových možností pre individualistov. Vychutnajte si upokojujúci účinok vody, momenty osvieženia a zotavenia, umocňujúci kľud dobre zariadenej záhrady, ktorú môže vyžarovať vaša „outdoorová obývačka“.

rivierapool-d-line

Bazén ako stredobod záhrady

Takto to dnes naši zákazníci chcú: „Voda ako neoddeliteľná súčasť, stredobod záhrady“. Tiež si želajú udržiavať si kondíciu a osviežiť telo aj ducha. Želania našich zákazníkov sú pre nás prvoradé a nerozlišujeme či ide o jazierko na plávanie alebo bazén. V oboch prípadoch ide o maximálne prirodzene zinscenovanú vodnú plochu, vkusne zasadenú do Vášho okolitého prostredia. Ak má byť táto vodná plocha aj plnohodnotným bazénom, hovoríme o sérii D-Line. Bazény D-Line sú symbiózou funkcie a prostredia. Dizajn bazénov D-Line je absolútne redukovaný na čisté línie a štruktúru, veľa elegantných dizajnových voliteľných prvkov pre individualistov. Vďaka tomu a tiež vďaka skrytiu všetkých rušivých technických detailov je bazén D-Line vždy stredobodom záhrady.

Čisté línie

Čisté línie bazénov D-Line umožňujú maximalizovať voľný priestor pre každý spôsob individuálneho usporiadania. Medzi najpopulárnejšie dizajnové doplnky patria:

  • Bazénová paluba z prírodného kameňa s vodným tokom a prameňom.
  • Vodná stena so svetelnými efektmi.
  • Nášlapné kamene v plytkej vode.
  • Gabiónova stena a terasa zo vzácneho dreva, buxusové gule alebo vkusne tvarovaný porast.
  • K tomu lákavé osvetlenie bazéna.

Ancona

Model Ancona sa vyznačuje čistým štýlom a zdržanlivosťou v líniách, ktoré priam vyžaruje absolútny pokoj. Tento model disponuje piatimi schodíkmi a štýlovom zábradlím. Ak tvar bazéna nasleduje jeho účelnosť, tak môže vzniknúť jedine Ancona, pretože ubrať sa už nedá! Bezpečné schody s protišmykovým povrchom, dobre uchopiteľné nerezové zábradlie a dokonale pravouhlý bazén...to je Ancona zo série D-Line. Rovnako decentne sú do bazéna zapracované aj protiprúdové a masážne trysky. Napriek tomu, že ich je sotva vidieť, rozhodne ich je cítiť. Bazén Ancona je zhotovený v sendvičovej konštrukcii s 20 mm izolácie v stenách a 30 mm v dne. Sklon stien je 6° a žalúzie sú vybavené bezpečnostnou hranou a integrovaným oceľovým rámom na troch stranách.

Linear

Model Linear spája puristické nápady a sny: Rovné, čisté tvary sa tavia do vody. Oblasť bazéna "Granicite black" a tmavý prírodný kameň sa navzájom dokonale doplňujú a harmonicky sa stenčia k vode. Prídavné fontány a prúdy zmenia váš bazén na jedinečný "lapač očí". Vysoká hladina vody vytvára elegantný vzhľad a tmavá farba bazénu sa výborne mieša do okolia. Subtílne integrované prúdové a masážne systémy, ktoré človek ich sotva vidí - ale o to viac ich cíti. Všetko vyžaruje istý druh pokoja a harmónie. Aj to aj pri zamračenom a daždivom počasí, v snehu alebo v ľade.

WetLounge

Poznáte to: teplo, slnko a dokonalý relax v teplej, plytkej vode. Presne pre vytvorenie dokonalého relaxu sme obohatili model WetLounge o praktickú zónu s plytkou vodou. Táto zóna predlžuje bazén o jeden alebo dva metre a má hĺbku vody 15 cm. Táto plocha pôsobí čisto, veľkoryso a predovšetkým upokojujúco. WetLounge spája mokré a suché priestory pri bazéne, čím vzniká vodná terasa. Ak si vložíte lehátko do tejto teplej, plytkej vody, dokonale si vychutnáte príjemnú atmosféru, ktorú táto lagúna priam vyžaruje. WetLounge poskytuje veľkú plochu na umiestnenie nie len nábytku ale aj dekorácií.

Classic

D-Line Classic je jednodielny bazén vyrobený z epoxidového akrylátu a sendvičovej konštrukcie s izoláciou stien 20 mm a dna 30 mm. Bezpečnostný okrajový systém z nehrdzavejúcej ocele na dlhých stranách a bezpečnostná lišta sú štandardným vybavením modelu Classic. Namiesto schodov máme šikovný rebrík s prírodným kameňom a madlom z nehrdzavejúcej ocele. Všetky komponenty z nehrdzavejúcej ocele majú jednoduchý, hranatý, obdĺžnikový tvar, ktorý dokonale odráža nový dizajn modelu Classic zo série D-Line.

Rom

Klasický a štýlový. To sú slová, ktoré sú vlastné klasikovi menom Rom z edície D-Line. Nádherný a veľkorysý vstup do bazéna s oblúkovými stupienkami, jasné a zaguľatené línie tvoria mimoriadne elegantný, nadčasový, ušlachtilý a dizajn ktorý napriek tomu vyniká svojou jednoduchosťou. Na želanie zákazníka je možné do schodiska elegantne vsadiť silné zariadenie na plávanie proti prúdu. Bazén je vybavený dvomi silnými podvodnými svetlometmi vďaka ktorým večer ponúka nezabudnuteľný pohľad.