Bazény Individual

Hotový bazén s dizajnom. Elegancia sa stretla s účelnosťou.

Ako už názov napovedá, bazény Individual sú vyrábané na mieru podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov. Samozrejme nejde len o bazény, ale aj masážne bazény ako aj zvláštne objekty s individuálnym tvarom, funkciou a povrchom. S bazénmi Individual máte možnosť vytvoriť si bazén úplne podľa vašich osobných predstáv a my ho vytvoríme, ako oblek na mieru. Spoločne s vašimi projektantmi a s našimi predajcami Vám navyše zaručíme bezproblémovú a profesionálnu realizáciu projektu.

rivierapool-individual

Energeticky efektívne

Všetky bazény série Individual sú vyrobené ako špeciálna Termoblok – konštrukcia. Tá je založená na PUR-pene s mimoriadne jemnou porozitou, na ktorej sa nachádza viacero vrstiev laminátu z mimoriadne kvalitného epoxy-akrylátu. Takto zhotovené teleso bazéna spĺňa aj tie najvyššie nároky. Okrem toho vám naši skúsený odborný predajcovia vypracujú celkové energeticky efektívne koncepty zohľadňujúce všetky aspekty využívania individuálne navrhnutého bazéna. Okrem mnohého iného ide o ohrev a úpravu vody.

rivierapool-thermoblock

rivierapool-mozaika

Exkluzívne povrchy

Už niekoľko rokov spolupracujeme s renomovanými výrobcami z oblasti prírodného kameňa, jemnej kameniny a sklenenej mozaiky. Naši odborníci vám radi poradia pri výbere toho najvhodnejšieho povrchu pre vás a váš jedinečný bazén. Pokládku obkladu vykonajú školený profesionáli, ktorí dokonale ovládajú svoje remeslo a po celej Európe zrealizujú aj tie najnáročnejšie projekty. Vám stačí aby ste si vybrali z našej takmer nekonečnej ponuky. VWD, s.r.o. Vám ponúka skutočne kompletné riešenia na kľúč a garantuje bezchybný výsledok.

INDIVIDUÁLNE

Bazény Individual sú na mieru vyrábané bazény, masážne bazény ako aj zvláštne objekty disponujúce individuálnym tvarom, povrchom a funkciou.

Bazény

rivierapool-individual-bazeny
Individuálne bazény, schodiská, špeciálne konštrukcie žalúzií? Pre nás to nieje problém. Na želanie môžu byť bazény aj samonosné alebo na pilótach. Želáte si integrovať vírivku do konštrukcie bazéna? Bez problémov to urobíme. Prajete individuálne prvky výbavy ako zóny s plytkou vodou, vodné toky, vodopády? Vytvoríme ich podľa vašich požiadaviek aj s rozličnými masážnymi funkciami a protiprúdovými zariadeniami, ktoré splnia nároky profesionálneho atléta a umožnia aj relaxačné plávanie. Do bazénov integrujeme ležadlá s perličkovou masážnou funkciou, vybudujeme individuálne koncepty osvetlenia bazénu aj jeho okolia. Všetko centrálne riadené dotykom a diaľkovo ovládané cez váš inteligentný telefón. Nakoniec obložíme bazén sklenou mozaikou, prírodným kameňom alebo jemnou kameninou, presne podľa vašich predstáv. Profitujte z našich veľkých skúseností v stavbe vonkajších a vnútorných bazénov.

Masážne bazény

rivierapool-individual-masazne-bazeny
Aj masážne bazény sú bazény a preto aj pre ne platí, že rôznorodosti sa medze nekladú. Zvolte si tvar, spôsob využívania a výbavu. My zhmotníme vaše sny. Realizujeme všetky známe konštrukcie s prepadovými žľabmi, hladinovými odsávačmi, samonosné konštrukcie, konštrukcie na pilótach. Samozrejmosťou je možnosť inštalácie rozličných zakrývacích systémov. Tiež realizujeme individuálne koncepty perličkových masáží a hydromasáží, tvoríme individuálne sedadlá a ležadlá, rôzne koncepty ovládania od tlačidiel až ku kompletným digitálnym ovládacím panelom. To všetko podľa vašich želaní. Dáme vám na výber povrchu z obrovskej palety mozaík, prírodných kameňov, či jemnej kameniny. Masážne bazény, ku ktorím dodáme kompletnú technológiu atrakcií vyrábame pre súkromné a verejné wellness zariadenia, rehabilitačné zariadenia, fitness centrá, kúpele a výletné lode. Aj tu môžeme plniť celkom individuálne želania.

Špeciálne objekty

rivierapool-individual-specialne-objekty
Od integrovaných žalúziových prekrytí, cez pramene s osvetlenou fontánou, individálne protiprúdové a masážne zariadenia, alebo detský bazénik s pastelovými farbami a tvarom cumlíka zo sklenenej mozaiky, až po vzrušujúce vodné atrakcie a hry. Možnosti série Individual sú takmer bez hraníc. Neváhajte a oslovte nás so špeciálnymi želaniami. Vyrábame umelé vodné toky a pramene, individuálne plytčiny, špeciálne bazény na rehabilitáciu, celkom individuálne špeciálne objekty. Vyrábame profesionálne riešenia pre terapeutické bazény, ktoré konštruujeme z viacerých modulov a nainštalujeme do jestvujúcej budovy pokojne aj počas plnej prevádzky. Neváhajte sa nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou.

Exkluzívne povrchy

rivierapool-individual-exkluzivne-povrchy
V projektoch so sklenou mozaikou spolupracujeme so spoločnosťami Sicis a Ezarri. Po overení kvality sme samozrejme tiež otvorení kladeniu mozaiky od iných výrobcov. Jemná kamenina vykazuje extrémne nízku porozitu, preto je mimoriadne vhodná pre použitie vo vlhkých priestoroch. Naši partneri, ako firma Eiffelgres, zaručujú nie len kvalitu a funkčnosť ale ponúkajú aj veľkú rozmanitosť povrchov, tvarov a rozmerov. Alternatívou ku sklenenej mozaike pre váš individuálny bazén môže byť ušľachtilý prírodný kameň. Radi vám kvalifikovane a detailne poradíme vhodný prírodný kameň na plánované použitie. V závislosti od požiadaviek a chuti nájdeme s našimi partnermi to najvhodnejšie riešenie pre vás.