Prevedenie

Farebné prevedenia bazénov Reku

Vo VWD, s.r.o. sme presvedčený, že iba pri správnej kombinácii farieb bazéna je možné dosiahnuť skutočne optimálnu harmóniu. Preto vám ponúkame hneď niekoľko farieb bazénových telies, ktoré majú zásadný a zároveň jedinečný a nenahraditeľný vplyv na celkový vzhľad vášho bazéna.

Zábradlia a madlá

rivierapool-mline-zabradlia
Zábradlia a madlá sú dokonalým komponentom na bezpečný prístup k rebríkom. Sú vyrobené výhradne z nehrdzavejúcej ocele, majú jednoduchý a elegantný dizajn.

Prúdové a masážne systémy

rivierapool-mline-masaz
Prietokové a masážne systémy vám umožnia využívať bazén na intenzívne cvičenie a relaxáciu. S našimi dvojitými protiprúdmi môžete plávať nepretržite v priamom smere bez otáčok. Ak hľadáte relax, masážne trysky pre váš chrbát, ramená a krk a nohy.

Prekrytie

rivierapool-mline-kryt
Kryt bazénu ponúka ochranu, čistotu a bezpečnosť. Zachováva vodu čistú, zabraňuje odparovaniu vody, zachováva teplo a zabraňuje rastu rias. Roštové kryty so slnečnými prvkami dokonca využívajú slnečnú energiu na ohrev bazénu bez ďalších nákladov a ekologicky. Roletový kryt môže byť stiahnutý a vytiahnutý stlačením tlačidla.

Podsvietenie

rivierapool-mline-podsvietenie
Dajte svoj bazén do správneho svetla s konceptom vlastného energeticky úsporného LED osvetlenia, ktorý zahŕňa aj oblasť okolo bazénu a vytvára správnu náladu v krytých bazénoch. Technológia môže byť ovládaná pomocou nášho DMX rozhrania alebo dokonca pomocou vášho telefónu.

Tepelná a energetická efektivita

rivierapool-mline-uspora-energie
Vysoko kvalitná izolácia, efektívnej technológie, solárna energia a ďalšie efektívne, energeticky úsporné technológie, ako tepelné čerpadlá s tepelným zdrojom, pripojenie k vykurovacím systémom vášho domu robia naše bazény mimoriadne efektívne.

Schody a rebríky

rivierapool-mline-schody
Rozhodnite sa, aké schody a rebríky chcete použiť na vstup do bazéna. Schody v rohu, ako napríklad model Ancona, šetria miesto a majú moderný vzhľad, zatiaľ čo zaoblené schody ponúkajú veľkorysé priestory na posedenie a ležanie vo vode.

Systémy žľabov

Skimmerový žľab

rivierapool-mline-skimmer
Ak chcete, aby vaša terasa plávala nad hladinou vody, je skimmer správna voľba pre bazény s vysokým stupňom vody. Prepadové žľaby sa nachádzajú po okrajoch bazéna približne 5 cm od vrchu a hladina vody je asi o 6 cm nižšie. To vytvára vzhľad jemného tieňa, ktorý je ideálny na použitie nepriameho osvetlenia vodného povrchu.

Skrytý žľab

rivierapool-mline-kanalovy-zlab
Chcete, aby bol vodný povrch zabudovaný do terasy a pretekal do jeho okolia ako zrkadlo? Potom skrytý prepadový žľab, kde voda preteká cez horný okraj bazénu do prepadového kanálu. To umožňuje spustiť terasové dlaždice cez okraj bazéna na steny bazéna a pokračovať v pohľade pod vodnou hladinou.

Panoramatický žľab

rivierapool-mline-panoramaticky-zlab
Panoramatický kanál, nazývaný tiež „miznúci okraj“, umožňuje, aby sa váš vodný povrch v horizonte zmizol do nekonečna. Žiadny kanál, žiadne povrchy na zablokovanie vášho voľného pohľadu na okolitú krajinu. Na ostatných stranách bazéna sú zvyčajne skimmery s vysokou hladinou vody a stojace kamene visiace nad okrajom.

Prepadový žľab s mriežkou

rivierapool-mline-prepadovy-zlab
Bazény je tiež možné osadiť prepadovým žľabom s mriežkou. Ide o nutnú voľbu pre bazény určené na komerčné využitie. Takto navrhnutý žľab zvládne extrémne vysoké výkyvy množstva vody a tiež poskytuje ľahkú a rýchlu údržbu vďaka možnosti jednoduchého odstránenia mriežky.

Roletové šachty

Udržiavajú vodu čistú, zastavujú odparovanie, zabraňujú rastu rias a hrajú dôležitú úlohu pri izolácii bazéna: približne 80% tepelnej energie sa stratí naprieč vodným povrchom. Ak je kryt zatvorený, teplo zostáva vo vode. Navyše, kryty žalúzií môžu aktívne ohrievať vodu v bazéne: žalúzie so solárnymi panelmi využívajú energiu slnka a ohrievajú bazén zadarmo a šetrne k životnému prostrediu. Naše lamelové profily sú k dispozícii vo vyhotoveniach z PVC a z extrémne trvanlivého polykarbonátu.

D-LINE inline

rivierapools-roleta-dline-inline

D-LINE underfloor

rivierapools-roleta-dline-underfloor

D-LINE integra

rivierapools-roleta-dline-integra

D-LINE linear-rs

rivierapools-roleta-dline-linear-rs

D-LINE niche

rivierapools-roleta-dline-niche

MLINE flat

rivierapools-roleta-mline-flat

MLINE massage

rivierapools-roleta-mline-massage

MLINE niche

rivierapools-roleta-mline-niche