Laminátové bazény AQP

Laminátové bazény AQP

Dlhodobým a osvedčeným štandardom v bazénovom priemysle sú laminátové bazény. Ich jednoduchá zabudovateľnosť a veľká tvarová a rozmerová škála z nich robia jedny z najuniverzálnejších bazénov. Ušľachtilosť povrchov v spojením s najnovšími výrobnými postupmi zameranými na ochranu telesa bazéna zaručujú Vašu dlhoročnú spokojnosť.

Laminátové bazány AQP logo

Materiály a povrchy

Bazény štandardne dodávame v bledomodrej farbe. Na objednávku je možné bazén dodať v bielej, béžovej a tyrkysovej farbe. Vysoká chemická a mechanická odolnosť povrchu zaručuje dlhodobú životnosť povrchu bazéna. Telesá bazéna ošetrujeme voči prieniku vlhkosti do štruktúry laminátu, čo výrazne predlžuje ich životnosť. Bežne bazény dodávame s tepeľnoizolačným systémom, ktorý izoluje teleso bazéna a chráni ho voči vonkajšiemu poškodeniu. Laminátové bazény sú dodávané ako monolit a ich výroba na mieste finálneho uloženia nie je možná.

Možnosti použitia technológie

Kvalita povrchu umožňuje použitie všetkých bežných technológií na úpravu vody, či už sa jedná o chlór, soľnú úpravu, prípadne bezchlórové dezinfekčné prostriedky. Do laminátového bazéna je možné zabudovať všetky dostupné atrakcie od osvetlenia, cez protiprúd až po vodné a vzduchové masáže. Prevedenie s napnutou hladinou nie je bežné a na tento spôsob zapracovania odporúčame iné možnosti materiálového prevedenia.