Stavané bazény Alkorplan

Bazény z ťažkej fólie Alkorplan

Ponúkajú neobmedzenú tvarovú a rozmerovú prispôsobivosť s možnosťou tvorby bazénov aj v neštandardných prevedeniach. Či už sa jedná o rôzne farby a štruktúry povrchov, zapracovanie všetkých mysliteľných atrakcií, alebo dizajnové prevedenia, stavaný bazén prakticky nemá obmedzenia. Použitie materiálu s dlhoročnou tradíciou v spojení s vhodným zapracovaním zaručuje dodržanie všetkých hygienyckých noriem a nadštandardnú životnosť.

katalog-alkorplan-nahlad

Materiály a povrchy

Široká paleta farebnosti nám dáva možnosť dokonale zladiť bazén s Vašimi predstavami. Či už sa jedná o materiál v jednoduchých farbách, s dekoratívnym povrchom alebo o materiály touch s 3D povrchom, vždy je kladený maximálny dôraz na kvalitu prevedenia a spracovania. Vysoká chemická a mechanická odolnosť povrchu zaručuje dlhodobú životnosť povrchu bazéna. Stavané bazény sa radia do kategórie večných. Ich obrovskou výhodou je bezproblémová rozšíriteľnosť, prípadne obnoviteľnosť povrchu bez nutnosti stavebných zásahov. Stavané bazény sú realizované na mieste. Stavebná časť môže byť realizovaná samostatne a nie je nutnou súčasťou dodávky bazéna. Samozrejme je možná realizácia na kľúč.

Možnosti použitia technológie

Kvalita povrchu umožňuje použitie všetkých bežných technológií na úpravu vody, či už sa jedná o chlór, soľnú úpravu, prípadne bezchlórové dezinfekčné prostriedky. Do stavaného bazéna je možné zabudovať všetky dostupné atrakcie od osvetlenia, cez protiprúd až po vodné a vzduchové masáže. Prevedenie s napnutou hladinou je bežné, čiže vieme splniť aj najnáročnejšie požiadavky na dizajn a hygienu.

ALKORPLAN2000

Vodotesná fólia pre bazény tvorená 2 flexibilnými PVC-P vrstvami, ktoré sú navzájom spojené s polyesterovou sieťovinou. Tým je zaručená mimoriadne vysoká odolnosť a trvanlivosť, pričom je zachovaná potrebná pružnosť a flexibilita pre prispôsobenie sa akémukoľvek tvaru bazéna. Tento systém je vhodný tak pre nové bazény ako aj pre renováciu starých, na akýkoľvek typ podkladu, na akýkoľvek už existujúci materiál a prispôsobený akémukoľvek tvaru bazéna. Fólie sú potiahnuté lakom, ktoré im dávajú vysokú UV stabilitu, odolnosť proti starnutiu a zvetrávaniu a s pridaním fungicídov a baktericídov, aby zabránili rastu baktérií. K dispozícii sú v 7 rôznych atraktívnych farbách.

White

ALKORPLAN 2000 White

ALKORPLAN 2000 White bazén

Sand

ALKORPLAN 2000 Sand

ALKORPLAN 2000 Sand bazén

Light Gray

ALKORPLAN 2000 Light Gray

ALKORPLAN 2000 Light Gray bazén

Light Blue

ALKORPLAN 2000 Light Blue

ALKORPLAN 2000 Light Blue bazén

Dark Grey

ALKORPLAN 2000 Dark Grey

ALKORPLAN 2000 Dark Grey bazén

Caribbean Green

ALKORPLAN 2000 Caribbean Green

ALKORPLAN 2000 Caribbean Green bazén

Adriatic Blue

ALKORPLAN 2000 Adriatic Blue

ALKORPLAN 2000 Adriatic Blue bazén

ALKORPLAN3000

RENOLIT ALKORPLAN3000 je špičkový rad RENOLIT. Ponúka rovnaké záruky kvality ako ALKORPLAN2000, ale so súčasnými vzormi a textúrami. Všetky fólie ALKORPLAN3000 sú chránené veľmi odolným viacvrstvovým lakom, ktorý predlžuje životnosť fólie a zabraňuje predčasnému starnutiu. ALKORPLAN3000 sú vysokokvalitné fólie s exkluzívnym reliéfom. Sú vhodné na inštaláciu v klzkých priestoroch v bazéne, ale aj mimo neho. Tieto fólie sú vhodné aj na schody, rebríky, chodníky ale aj potápačské plošiny. K dispozícii sú v 9 rôznych atraktívnych prevedeniach.

Platinum

ALKORPLAN 3000 Platinum

ALKORPLAN 3000 Platinum bazén

Persia Sand

ALKORPLAN 3000 Persia Sand

ALKORPLAN 3000 Persia Sand bazén

Persia Blue

ALKORPLAN 3000 Persia Blue

ALKORPLAN 3000 Persia Blue bazén

Persia Black

ALKORPLAN 3000 Persia Black

ALKORPLAN 3000 Persia Black bazén

Mosaic

ALKORPLAN 3000 Mosaic

ALKORPLAN 3000 Mosaic bazén

Marble

ALKORPLAN 3000 Marble

ALKORPLAN 3000 Marble bazén

Carrara

ALKORPLAN 3000 Carrara

ALKORPLAN 3000 Carrara bazén

Bysance Blue

ALKORPLAN 3000 Bysance Blue

ALKORPLAN 3000 Bysance Blue bazén

Blue Greek

ALKORPLAN 3000 Blue Greek

ALKORPLAN 3000 Blue Greek bazén

ALKORPLAN TOUCH

Alkorplan TOUCH je nová zosilnená fólia ALKORPLAN s hrúbkou až 2 mm. Ide o najsilnejšiu a najodolnejšiu fóliu na trhu. Pritom si zachováva prirodzenú povrchovú úpravu exkluzívnymi 3D reliéfmi, ktoré ich robia jedinečnými, hmatovo a vizuálne vzrušujúcimi. Návrhy TOUCH patria do sortimentu RENOLIT AlkorPlan3000 a sú ďalším krokom vo vývoji nových modelov, ktoré sú čoraz viac estetické a snažia sa vytvoriť štýl a charakter v bazéne. Všetka vysoká kvalita RENOLITu AlkorPlan 3000, teraz v 3D. Alkorplan TOUCH sú dostupné v 6 farebných prevedeniach.

Prestige

ALKORPLAN TOUCH Prestige

ALKORPLAN TOUCH Prestige bazén

Elegance

ALKORPLAN TOUCH Elegance

ALKORPLAN TOUCH Elegance bazén

Authentic

ALKORPLAN TOUCH Authentic

ALKORPLAN TOUCH Authentic bazén

Vanity

ALKORPLAN TOUCH Vanity

ALKORPLAN TOUCH Vanity bazén

Relax

ALKORPLAN TOUCH Relax

ALKORPLAN TOUCH Relax bazén

Sublime

ALKORPLAN TOUCH Sublime

ALKORPLAN TOUCH Sublime bazén