Prekrytia

Ponúkame vám širokú škálu prekrytí vhodných nie len pre bazény, ale aj pre terasy, autá, zimné záhrady, vírivky a mnoho iného. Nami ponúkané prekrytia je možné prispôsobiť si vlastným predstavám vďaka širokej škále prevedení, doplnkov, profilov, materiálov a samozrejme farieb, tak aby prekrytie nijako nerušilo pohľad na váš dom, záhradu či terasu. VWD, s.r.o. poskytuje na posuvné prestrešenia terás, bazénov a výriviek nadštandardné záruky. V najvyššom prevedení poskytujeme záruku 10 rokov na polykarbonát a 3 roky na konštrukciu prestrešenia.

Ponuka prekrytia

posuvne-prekrytie-ravena

Posuvné prekrytia bazénov

Ponúkame široký výber modelov posuvných prekrytí bazénov s moderným dizajnom a predovšetkým v špičkovej kvalite vyhotovenia. Varianty prestrešení sú od jednoduchých, nízkych modelov prekrytia až po prekrytia s možnosťou pochôdzneho vyhotovenia.
Viac o posuvných prekrytiach bazénov

posuvne-prestresenie-veranda-neo

Posuvné prekrytia terás

Zakrytie terasy vám poslúži ako ochrana pred nevhodnými poveternostnými podmienkami. Vďaka tomu bude vaša terasa "použiteľná" počas celého roka. Ďalšou nespornou výhodou prekrytia terás je podstatné zníženie nákladov na vykurovanie a zvýšenie tepelno-izolačných vlastností.
Viac o posuvných prekrytiach terás

posuvne-prestresenie-orlando

Posuvné prekrytia víriviek

Prekrytia vírivých vaní disponujú nie len posuvnými stenami, ale aj otváracou strechou. Prekrytý priestor s posuvnou strechou môže poslúžiť k prekrytiu vírivky, terasy, záhradného altánku, ale aj nadzemných bazénov či parkovacieho miesta pre vaše auto.
Viac o posuvných prekrytiach víriviek

Výklopný tesniaci profi l v otvorenej polohe

Prevedenie posuvných prekrytí

Posuvné prekrytia je možné vyhotoviť v množstve farebných kombinácií profilu a polykarbonátu a tiež rôznymi typmi polykarbonátov. Samozrejmosťou je tiež možnosť navrhnúť na mieru uzamykanie, vstupy a otvory do bazénu, prípadne tiež takmer bezkoľajové vyhotovenie, elektricky poháňané, so solárne nabíjanými batériami.
Prevedenie posuvných prekrytí

lamelove prekrytia viking

Lamelové prekrytia Viking

Lamelové bazénové prekrytia sú inovačný produkt, ktorý vďaka vynikajúcemu dizajnu a vynikajúcim vlastnostiam materiálov spĺňa najvyššie nároky koncového zákazníka. Systémy pre zakrytie bazénov sa skladajú z jednotlivých vysoko kvalitných profilov z PVC, špeciálne vyvinutých pre tento účel, ktoré sú ko-extrudované so závesmi z PUR, takže dochádza k pevnému spojeniu materiálov.
Viac o lamelových prekrytiach Viking