Posuvné prekrytia terás

Prekrytie terás

Posuvné prekrytie terasy slúži predovšetkým ako ochrana pred nevhodnými poveternostnými podmienkami. Iba s kvalitným prestrešením bude vaša terasa použiteľná v každom ročnom období. Nemalou výhodou prekrytia terás je tiež zníženie nákladov na vykurovanie zvýšením tepelno-izolačných vlastností. Každé z prestrešení je dostupné v mnohých farebných kombináciách konštrukcie, pojazdovej dráhy a polykarbonátu. VWD, s.r.o. poskytuje na posuvné prestrešenia terás, bazénov a výriviek nadštandardné záruky. V najvyššom prevedení poskytujeme záruku 10 rokov na polykarbonát a 3 roky na konštrukciu prestrešenia.

Corso

Modely prestrašenia Corso sú dostupné v štandardnom prevedení, ale tiež s možnostou nahradenia polykarbonátu bezpečnostným sklom, prípadne použitia zosilnenej konštrukcie strechy. Steny prestrešenia Corso môžu byť oblúkové alebo kolmé. Prekrytie Corso je vďaka robustnej konštrukcii vhodné na prekrytie komerčných priestorov reštaurácií, kaviarní a hotelov. Nadčasový dizajn umožňuje aj prekrytiu Corso aj v použitie domácnosti na prekrytie bazénu alebo terasy.

Horeca

Modely prestrašenia Horeca sú dostupné v štandardnom prevedení, ale tiež s možnostou nahradenia polykarbonátu sklom, prípadne použitia zosilnenej konštrukcie strechy. Práve táto úprava umožňuje odstrániť stĺpiky a zaručiť tak ničím nerušený výchľad. Prekrytie Horeca je vhodné predovšetkým na prekrytie komerčných priestorov reštaurácií, kavierní a hotelov. Nadčasový dizajn nebráni ani použitiu prekrytia Horeca aj v domácnosti. Či už na prekrytie bazénu alebo terasy.

Veranda NEO

Prekrytie terasy Veranda Neo vyniká vzdušným, moderným, organickým dizajnom. Prekrytie Veranda NEO je ideálna na prekrytie terasy, parkovacieho miesta, vírivky aj bazénu v bezprostrednej blízkosti domu. Konštrukciu prekrytia Veranda NEO umožňuje prispôsobiť prekrytie rôznym tvarom zastrešovaných plôch.
Šírka zastrešenia: malé 4,11 m, veľké 5,00 m
Dĺžka zastrešenia: malé 4,10 m, veľké 5,60 m
Výška zastrešenia: malé 2,30 m, veľké 2,70 m

Style

Elegantný model prestrešenia Style je navrhnutý pre pohodlné zakrytie terasy väčších rozmerov. Model style využíva stojacu stenu v jeho blízkosti. Vďaka možnosi maximálneho otvorenia ponúka prekrytie Style mimoriadnu variabilitu využitia či už v letných alebo zimných mesiacoch.
Šírka zastrešenia: 5,00 - 8,50 m
Dĺžka zastrešenia: 6,40 - 16,00 m
Výška zastrešenia: 2,62 - 3,00 m
Počet segmentov: 3 - 7

Oasis

Konštrukcia modelu Oasis je špeciálne navrhnutá k zakrytiu priestoru pri využiťí existujúcej vertikálnej steny. Priestor zastrešený prekrytím Oasis môže slúžiť k zakrytiu vírivej vane, menšieho bazéna alebo terasy. Prekrytie Oasis je dostupné v dvoch veľkostných prevedeniach.
Šírka zastrešenia: malé 4,11 m, veľké 5,00 m
Dĺžka zastrešenia: malé 4,10 m, veľké 5,60 m
Výška zastrešenia: malé 2,30 m, veľké 2,70 m