Posuvné prekrytia víriviek

Prekrytie vírivých vaní

Prekrytý priestor s posuvnou strechou môže poslúžiť k prekrytiu vírivky, terasy, záhradného altánku, parkovacieho miesta, ale aj nadzemných bazénov. Každé z prestrešení je dostupné v mnohých farebných kombináciách konštrukcie, pojazdovej dráhy a polykarbonátu. VWD, s.r.o. poskytuje na posuvné prestrešenia výriviek, bazénov a terás nadštandardné záruky. V najvyššom prevedení poskytujeme záruku 10 rokov na polykarbonát a 3 roky na konštrukciu prestrešenia.

Oasis

Konštrukcia modelu Oasis je špeciálne navrhnutá k zakrytiu priestoru pri využiťí existujúcej vertikálnej steny. Priestor zastrešený prekrytím Oasis môže slúžiť k zakrytiu vírivej vane, menšieho bazéna alebo terasy. Prekrytie Oasis je dostupné v dvoch veľkostných prevedeniach.
Šírka zastrešenia: malé 4,11 m, veľké 5,00 m
Dĺžka zastrešenia: malé 4,10 m, veľké 5,60 m
Výška zastrešenia: malé 2,30 m, veľké 2,70 m

Spa Dome Orlando

Samostatne stojace kruhové zastrešenie bazéna a vírivej vane SPA Dome Orlando sa skladá z obvodových dielov a dverovej časti. Vzniknutá kopula je uložená na kruhovej koľajnici. Prekrytie SPA Dome Orlando je dostupné v dvoch veľkostných prevedeniach.
Výška zastrešenia: malé 2,30 m, veľké 2,70 m
Priemer zastrešenia: malé 4,00 m, 4,11 m (vnútorný, vonkajší), veľké 4,89 m, 5,00 m (vnútorný, vonkajší)

Spa Sunhouse

Model SPA SUNHOUSE vznikol zložením z dvoch polokopúl, dvoch rovných segmentov s bočnými posuvnými dverami a vrchnej časti s posuvnou strechou s odvetrávaním pre perfektnú ventiláciu. Spa Sunhouse vám dopraje priestor pre relaxáciu, kde zabudnete na problémy všedných dní. Prekrytie Spa Sunhouse je dostupné aj v zväčšenom prevedení GRAND.
Šírka zastrešenia: 4,11 m, GRAND 5,00 m
Dĺžka zastrešenia: 6,16 m, GRAND 8,00 m
Výška zastrešenia: 2,30 m, GRAND 2,70 m
Šírka dverí: 2,47 m, GRAND 3,00 m

Spa Veranda

Prekrytie Spa Veranda je mimoriadne vhodné k zastrešeniu vírivej vane, alebo parkovacieho miesta umiestneného v bezprostrednej blízkosti domu. Segmenty prestrešenia SPA Veranda sa rolujú po pojazdových dráhach upevnených k stene domu a do podlahy.
Šírka zastrešenia: 3,00 - 4,50 m
Dĺžka zastrešenia: 4,20 - 8,50 m
Výška zastrešenia: 2,62 - 3,00 m
Počet segmentov: 2 - 4