Sauny Alpha

Alpha Wellness Sensations

Alpha Wellness Sensations je medzinárodný líder vo wellness priemysle. Po celé desaťročia dodáva široký sortiment tradičných suchých sáun, parných sáun, infrakabín a vysoko kvalitných solárií.
Skúsený tím konštruktérov a technikov ručí za to, že každý štandardný alebo na zákazku vyrobený výrobok dokonale spĺňa všetky technické a konštrukčné požiadavky. Sídlo Alpha Wellness Sensations je belgické mesto Hasselt.

Sauny Alpha Industries logo

Suché sauny

Alpha Industries suché sauny

Inovácia znamená "dosiahnutie niečoho nového" a "transformuje víziu do reality", a to je charakteristický rys novej značky Alfa Wellness Sensations. Naše motto "Make a difference!" Predstavuje jasný rozdiel medzi bežným a wellness zariadením kúpeľov. Ohriatie tela nad normálnu telesnú teplotu je príjemné. V saune sa uvoľňujú unavené svaly a upokojuje vystresovaný mozog, vďaka vyplavovaniu endorfínov do krvi. Ponúkame exkluzívne riešenia pri návrhu a výrobe sáun. Naše skúsenosti a náš skúsený tím je zárukou, že sú všetky infrasauny spĺňajú požiadavky a očakávania našich zákazníkov.

Infrakabíny

Laconium bola to miestnosť v rímskych kúpeloch, kde boli kamene zahreje pomocou uhlia a okolo nich boli inštalované lavice tak aby bolo možné otáčať sa v rôznych pozíciách a nechať teplo žiariť na telo. Najväčšou výhodou moderných infračervených technológií je priamy účinok vďaka ktorému je zaručená rýchla relaxácia svalov a kĺbov. Po zapnutí ohrievača možno takmer okamžite cítiť prenikajúce teplo, takže nie je potrebné udržiavať vysokú teplotu v miestnosti tak ako v tradičných suchých saunách. Ponúkame exkluzívne riešenia pri návrhu a výrobe sáun. Naše skúsenosti a náš skúsený tím je zárukou, že sú všetky infrasauny spĺňajú požiadavky a očakávania našich zákazníkov.

Alpha Industries Infrakabíny

Parné sauny

Alpha Industries parné sauny

Tradičné ideály parných sáun a dizajn s klasickými motívmi inšpirovanými starovekým Rímom, už má svoje miesto v zdravotníckych strediskách. Ale parný kúpeľ, Hammam, je jedným z najobľúbenejších prvkov vo wellness centrách. Dizajn má vplyv na hostí a je skutočnou oázou pokoja a relaxu pre všetky zmysly. Parné sauny od Alpha Wellness Sensations ponúkajú širokú škálu konštrukčných možností, ktoré Vás vždy prekvapia a doprajú vám všetko čo potrebujete k dokonalému odpočinku. Kúzlo tureckej parnej kúpele a revolučné technológie sú spojené v jedinečnom produkte. Vyrába sa z polystyrénových stien a lavíc, ktoré sú vodotesné a dobre izolovaná. Dvere z bezpečnostného skla sú vložené v hliníkovom ráme s cieľom zabezpečiť dokonalé utesnenie. Súdkovitý strop je špeciálne navrhnutý tak, že kondenzovaná voda stečie po stenách, a tak nedochádza ku kvapkaniu vody na hlavy hostí.

Vonkajšie sauny

Suché sauny, infrakabíny a aj parné sauny ponúkame aj v prevedení vhodnom pre exteriér. Vďaka našim produktom si z vašej terasy alebo záhrady spraviť oázu pokoja a wellnessu. Produkty Alpha Wellness Sensation navrhneme, vyrobíme a namontujeme tak aby dokonale zapadol do vašej záhrady. Vďaka tomu nijak nenaruší vzhľad vašej záhrady. Ponúkame exkluzívne riešenia pri návrhu a výrobe sáun. Naše skúsenosti a náš skúsený tím je zárukou, že sú všetky infrasauny spĺňajú požiadavky a očakávania našich zákazníkov.

Alpha Industries vonkajšie sauny