Technológia

Pre váš bazén navrhneme najvhodnejšie atrakcie. Či už vodné, podvodné, relaxačné … stačí si vybrať. VWD, s.r.o. svojim zákazníkom ponúka všetku potrebnú bazénovú technológu potrebnú k prevádzke a dokonalému pôžitku z bazénu. Netreba zabúdať, že pravidelná starostlivosť o bazénové technológie a príslušenstvo je prvým krokom k užívaniu si bazénu dlhodobo bez starostí. VWD, s.r.o. presne vie ako vášmu bazénu zabezpečiť perfektnú starostlivosť.

VWD, s.r.o. Logo biele

Viking-Comfort-Pool-LVL0-small

Inteligencia bazéna

Ušetrí Vám 80% času a starostí a pritom je šetrný k životnému prostrediu. Bazén optimalizuje svoje prevádzkové náklady a šetrí Vaše peniaze každý mesiac. Sám sa stará o krištáľovo priezračnú vodu a AFM zredukuje množenie baktérií. Pritom celý bazén ovládate mobilom odkiaľkoľvek.
Viac o inteligencii bazéna

Bezénové technológie chrliče

Technológie a atrakcie

Bezstarostnosť a zábava v bazéne sú trendy dnešnej doby. Nech je Vaša predstava akákoľvek, radi Vám pomôžeme s jej realizáciou. Plná automatizácia merania a regulácie, s využitím najrôznejších energetických zdrojov a široký výber doplnkov pre bazén Vás určite milo prekvapí. Nie je dôvod aby ste nemali to po čom túžite.
Viac o technológiách a atrakciách