Vírivky

Bezchybná hydromasáž už nemusí byť len predstava. Vďaka vírivkám, ktoré Vám ponúkame sa to stane realitou. Nezáleží pritom na ročnom období a ani na mieste. Pridajte sa aj Vy k tisíckam spokojných zákazníkom, ktorí využívajú blahodarné účinky vírieviek už roky. Vďaka úžasnej hydromasáži celého tela, dosiahnete vnútorný pokoj tela i duše. Vírivky ponúkajú hĺbkovú masáž tkaniva, utíšenie bolesti a prispievajú k návratu ideálnej energetickej úrovne tela. To sú účinky, ktoré zmenia aj vyžarovanie osoby, jej radosť zo života má vplyv aj na ostatných ľudí. Vírivka je ostrovom odpočinku, relaxu a oáza pokoja.

Ponuka vírivky

CalderaSpas Utópia

CalderaSpas

Legendárne vírivky CalderaSpas sú vyrábané v San Diegu od roku 1976. Tri základné myšlienky spoločnosti CalderaSpas sú KOMFORT, FUNKČNOSŤ a ŠTÝL. Zažite aj vy, buďte súčasťou legendy a doprajte si pokojne každý deň odpočinok vo vírivke. Nedovolte každodennému stresu aby vás ovplyvňoval a pripojte sa k tisícom spokojných majiteľov víriviek CalderaSpas. Vďaka masáži, ktorú vytvárajú vzduchové bublinky a prúd vody je vyplavovanie endorfínov, po ktorom nasleduje uvoľnenie celého tela.
Viac o vírivkách CalderSpas

vysoka_vodna_hladina

RivieraSpas

Vyniká jednoduchou a priamočiarou architektúrou a ponúka moderný a svieži dizajn s vysokou hladinou vody, ktorá je v rovine s podlahou a jemným prepadovým kanálom. Vytvára tak príjemnú "plážovú plochu". Tento jasný, dobre definovaný vzhľad je prítomný v celej sérii RivieraSpa. Série víriviek tak dokonale dopĺňajú našu dizajnovú líniu a stane sa vrcholom vášho vnútorného alebo vonkajšieho wellness centra.
Viac o vírivkách RivieraSpas

verejne-virivky-swimspa

Vírivky SwimSpa

Vírivky SwimSpa sú určené k športovým aktivitám vo vode. Každú vírivku SwimSpa je možné dodať v niekoľkých farebných prevedeniach krytu alebo vnútra. Vírivky SwimSpa ponúkajú dokonalý wellness vďaka jedinečným patentovaným funkciám implementovaným do každej vírivky. Všetky naše výrivky je možné na požiadanie zákazníka dovybaviť príslušenstvom.
Viac o vírivkách SwimSpa

VWD, s.r.o. Logo biele

Verejné vírivky

Vírivky s prepadovým žľabom slúžia predovšetkým pre verejné účely, kde spolu s účinnou vhodnou filtráciou, vyrovnávacou nádržou a inými doplnkami musia spĺňať aj tie najvyššie nároky na kvalitu vody. Masážne trysky sú zhodné s so systémami používanými vo vírivkách pre súkromné účely. Samozrejmosťou je tiež možnosť zvoliť si rôzne druhy trysiek s rôznym spôsobom masáže.
Viac o verejných vírivkách