Vírivky CalderaSpas

Vírivky CalderaSpas

Legendárne vírivky CalderaSpas sú vyrábané v San Diegu od roku 1976. Tri základné myšlienky spoločnosti CalderaSpas sú KOMFORT, FUNKČNOSŤ a ŠTÝL. Zažite aj vy, buďte súčasťou legendy a doprajte si pokojne každý deň odpočinok vo vírivke. Nedovolte každodennému stresu aby vás ovplyvňoval a pripojte sa k tisícom spokojných majiteľov víriviek CalderaSpas. Vďaka masáži, ktorú vytvárajú vzduchové bublinky a prúd vody je vyplavovanie endorfínov, po ktorom nasleduje uvoľnenie celého tela.

katalog-caldera-nahlad

Séria Utopia

Vírivky Calderaspas série Utopia predstavujú to najlepšie čo ponúkame. Krásny dizajn v spojení so širokou škálou možností ponúka pokojný, upokojujúci zážitok, ktorý vám uvoľní napätie, zníži bolesti a oživí telo aj myseľ.

Séria Paradise

calderaspas-martinique

Séria Paradise je dostupná vo veľkosti pre tri až sedem dospelých ľudí a ponúka vynikajúcu zmes prémiových možností s praktickými funkciami, ktoré vám poskytnú dokonalú hydromasáž. Séria Paradise je známa pre svoje všestranné možnosti na sedenie.

Séria Vacanza

calderaspas-celio

Vírivé vane CalderaSpas série Vacanza boli navrhnuté s možnosťami, ktoré poskytujú širokú škálu terapeutických dávok. Sú špecializované na možnosť konfigurácie trysiek zameraných na hlavné svalové skupiny a pôsobia maximálne protistresovo.

slnecnik

Inovácie

Každý model vírivky CalderaSpas je možné vybaviť príslušenstvom, ktoré ju odlíši od ostatných. Na výber máte technológiu chladenia CoolZone, rôzne typy audio sústav,prekrytí, schodíkov či dokonca LED podsvietené madlo a slnečník. Prispôsobte si svoju výrivku presne podľa vašich predstáv.

caldera-kruhova-terapia

Prevedenie

Vytvárame Vírivky zamerané na Komfort, Dizajn a Výkon. Veríme, že ak aspoň raz zažijete dokonalý komfort, výkon a štýl vírivky Caldera, nebudete chcieť nič iné, len aby to všetko bolo súčasťou každého vášho dňa. Súčasťou dokonalého wellnessu je vytvorenie správneho rozpoloženia.

Vírivka transformuje myseľ, telo aj ducha

Značné výhody spojené s ponáraním sa do teplej vody sú preukázané a často o nich počúvame od iných užívateľov vírivých vaní. Veríme, že vírivky Caldera® Spas poskytujú tieto účinky sú rovnako dôležité vo wellness aj pri relaxácii po športovom výkone. Vírivky CalderaSpas poskytujú predovšetkým:

  • Regenerácia svalstva: Teplá vodná masáž zvýši cirkuláciu krvi, prináša živiny, aby pomohli bunkám a tkanivám v regenerácii.
  • Znižovanie stresu: Čas strávený vo vírivej vani vám dovoľuje vyčistiť myseľ, hlboko relaxovať a naštartovať každý deň.
  • Zmiernenie bolesti kĺbov: Teplá voda a masáž zvyšuje cirkuláciu krvi, uvoľňuje svaly, väzy, šľachy a stimuluje uvoľňovanie endorfínov.
  • Zlepšenie krvného obehu: Vo vírivke teplota tela narastá a cievy sa rozťahujú, zlepšujú krvný obeh a prinášajú živiny a kyslík.
  • Lepší a hlbší spánok: Vo vírivej vani telesná teplota vzrastá, následný pokles teploty signalizuje mozgu, že je čas ísť spať.
  • Budovanie vzťahov: Vo vírivej vani môžete komunikovať s priateľmi alebo členmi rodiny bez rozptyľovania.

Zaujali vás vírivky CalderaSpas?

Zaujali vás vírivky CalderaSpas a chceli by ste sa o nich dozvedieť viac? Navštívte náš web zameraný výhradne na túto luxusnú značku a nájdite informácie ktoré hľadáte.