Inovácie

Príslušenstvo

Zdvihák krytu PROLIFT

prolift

Príplatkový zdvihák krytu chráni vírivku, kryt a vaše investície. Ponúkame štyri možnosti pre zdviháky krytu ProLift™, ktoré chránia kryt a ľahko sa používajú.

Slnečník

slnecnik
Veľký slnečník vás chráni pred slnečným svetlom a dažďom. Bezpečnosť zaisťuje základňa zasunutá pod vírivkou. Dostupný je v krémovej alebo námorníckej farbe.

Madlo

madlo
Naše LED svetlom osvetlené madlo je ideálne pre seniorov, deti a kohokoľvek kto požaduje maximálnu bezpečnosť pri vstupe alebo vystupovaní z vírivej vane.

Schody Avante

schody-avante
Dvojstupňové schody ku kabinetu Avante™ sú dostupné vo farbách Slate, Sand a Brownstone.

Schody EcoTech

schody-ecotech
EcoTech™ sú z rovnakého materiálu ako obklad EcoTech a dostupné vo farbách Espresso, Coastal Grey a Teak.

Schody Polymérové

schody-polymer
Odolné a ľahké schody vyrobené z recyklovaných materiálov sú vo farbách Espresso, Coastal Grey a Teak.

S CoolZone získate z vírivky maximum

Množstvo užívateľov vírivých vaní preferuje teplú vodu po celý rok, no niektorí sa chcú v lete schladiť. Caldera® Spas im preto ponúka príplatkový CoolZone™ chladiacim systémom. S ním môže CalderaSpas vírivka ochladzovať a ohrievať vodu. To skutočne väčšina vírivých vaní nedokáže. Princíp je podobný ako pri klimatizačných jednotkách a vodu dokáže ochladiť až na 16°C.

calderaspas-coolzone

Energetická účinnosť

CoolZone systém je vysoko účinný a môže zlepšiť využitie energie počas bežnej prevádzky, pretože môže redukovať množstvo času, ktoré potrebuje ohrievač na spustenie.

Terapeutické výhody

Chladné namáčanie môže pomôcť regenerácii svalov tým, že zníži opuchy. CoolZone tiež zvýši teplotu vody, čo prinesie okysličenú krv do tkanív, a zvýši flexibilitu.

Rodinné výhody

Vytvorením chladného úniku počas horúcich letných dní, sa môže vírivka Caldera stať skvelým miestom pre rodinné stretnutia, vychladnutie a relax.

Vysoko kvalitný zvuk

CalderaSpas ponúka celý rad integrovaných hudobných možností. Môžete si tak nájsť hudobný systém, ktorý vám najviac vyhovuje. Caldera Wireless zvukový systém vám umožní priamo z vírivky nastaviť hlasitosť, basy, výšky a vyváženie. Púšťajte si hudbu naživo alebo z vlastnej hudobnej knižnice.

  • Séria Utopia: Tri, alebo štyri páry 2.5 cm reproduktorov obklopujúcich vankúše opierky hlavy. Zvuk riešený systémom Wireless s Bluetooth Technológiou, rovnako aj subwoofer.
  • Séria Paradise: Integrované 9 cm elegantné reproduktory sú premyslene umiestnené vo vírvke. Sú vybavené Wireless zvukovým systémom s Bluetooth Technológiou a oddeleným subwooferom.
  • Séria Vacanza: Väčšina modelov Vacanza môže byť objednaných s Wireless zvukovým systémom s Bluetooth Technológiou. Oddelený subwoofer môže byť pridaný voliteľne.

calderaspas-zvuk

Séria Utopia

Vírivky Calderaspas série Utopia predstavujú to najlepšie čo ponúkame. Krásny dizajn v spojení so širokou škálou možností ponúka pokojný, upokojujúci zážitok, ktorý vám uvoľní napätie, zníži bolesti a oživí telo aj myseľ.

Séria Paradise

calderaspas-martinique

Séria Paradise je dostupná vo veľkosti pre tri až sedem dospelých ľudí a ponúka vynikajúcu zmes prémiových možností s praktickými funkciami, ktoré vám poskytnú dokonalú hydromasáž. Séria Paradise je známa pre svoje všestranné možnosti na sedenie.

Séria Vacanza

calderaspas-celio

Vírivé vane CalderaSpas série Vacanza boli navrhnuté s možnosťami, ktoré poskytujú širokú škálu terapeutických dávok. Sú špecializované na možnosť konfigurácie trysiek zameraných na hlavné svalové skupiny a pôsobia maximálne protistresovo.

Zaujali vás vírivky CalderaSpas?

Zaujali vás vírivky CalderaSpas a chceli by ste sa o nich dozvedieť viac? Navštívte náš web zameraný výhradne na túto luxusnú značku a nájdite informácie ktoré hľadáte.