Prevedenie

Vytvárame Vírivky zamerané na Komfort, Dizajn a Výkon

Veríme, že ak aspoň raz zažijete dokonalý komfort, výkon a štýl vírivky Caldera, nebudete chcieť nič iné, len aby to všetko bolo súčasťou každého vášho dňa.

Komfort pre celkové obnovenie tela

Jedinečná konfiguráciou trysiek vo vírivkách Caldera vám zaručuje, že dostanete dokonalú celotelovú masáž.

Kruhová terapia

Navrhovanie dokonalej vírivky pre Čistý Komfort™ je o vytvorení zariadenia, ktoré vás umiestni do oázy pokoja, uvoľnenia "dobíjania" energie. Stres vo všeobecnosti negatívne ovplyvňuje imunitný systém, sociálne interakcie a zdravie. To sú dôvody pre ktoré berieme komfort vírivky veľmi vážne.

Každé jedno sedadlo vo vírivke Caldera poskytuje hĺbkovú masáž pre inú skupinu svalov. Keď sa presúvate z jedného sedadla na druhé, ucítite špeciálne navrhnuté trysky zamerané na krk a ramená, veľké svaly na chrbte, dolnú stranu chrbta, zadnú stranu stehien, lýtka a chodidlá. Môžete si tak dopriať celý okruh alebo sa sústrediť len na miesta, ktoré potrebujú mimoriadnu pozornosť. Je na vás ako vírivku Caldera použijete, chybu nespravíte.

caldera-kruhova-terapia

Dizajn pre pokoj a pohodu

Súčasťou dokonalého wellnessu je vytvorenie správneho rozpoloženia. Predovšetkým farba a osvetlenie sú skvelé pre vytvorenie ideálneho prostredia.

Správna farba a správne svetlo

S voľbou farby a kabinetu, príslušenstvom, osvetlením a zábavnými prvkami vám pomôžeme vytvoriť vírivku, ktorá je tak jedinečná ako vy. S vylepšeniami vytvárajúcimi komfort a výkon, sa naši dizajnéri zamerali na vytvorenie pozývajúceho, teplého priestoru, ktorý vás priam pohltí. 

Nastavte farbu zo šiestich možností alebo nastavte pomaly rotujúce zobrazenie všetkých šiestich farieb. Caldera® bodový svetelný systém vrhá reflexné lúče v priestore pre chodidlá, interiéri a na rohoch vírivky série Utopia čo umocňuje krásu bezprostredného okolia vírivky.

caldera-bodovy-osvetlovaci-system

Dizajnový výkon

Iba dizajn založený na výkonne umožňuje skonštruovanie vírivých vaní s vysokou účinnosťou, silou a životnosťou komponentov, ktoré ju prevádzkujú.

Energetická účinnosť Caldera

Prečo investovať úsilie a inžinierstvo do tvorby vírivky tak energeticky vysoko efektívnej? Pretože takto zvolené riešenie je vhodné pre našu planétu a vašu peňaženku. 
Pre vírivú vaňu znamená "energetická účinnosť" nižšie prevádzkové náklady. Šetrenie peňazí na modely, ktorý nie je energeticky účinný, bude stáť viac peňazí počas celej životnosti vírivky. Preto sme sa zaviazali našim dizajnom a technickými zdrojmi vytvoriť jednu z energeticky najúčinnejších vírivých vaní. 

caldera-multi-zonove-osvetlenie

Farebné prevedenie série Utopia

KABINET

Slate

Slate


Brownstone

Brownstone


Sand

Sand

KRYT

caldera-cover-slate

Slate

caldera-cover-chocolate

Chocolate

caldera-cover-taupe

Taupe

SHELL

caldera-shell-tuscan-sun

Tuscan sun

caldera-shell-pacific-rim

Pacific rim

caldera-shell-white-pearl

White pearl

caldera-shell-arctic-white

Arctic white

caldera-shell-platinum

Platinum

caldera-shell-midnight-canyon

Midnight canyon

Farebné prevedenie série Paradise a Vacanza

KABINET

calderaspas-martinique Coastal Grey

Coastal Grey


calderaspas-makena Espresso

Espresso


calderaspas-salina Teak

Teak

KRYT

caldera-cover-ash

Ash

caldera-cover-chestnut

Chestnut

caldera-cover-caramel

Caramel

SHELL

caldera-shell-tuscan-sun

Tuscan sun

caldera-shell-desert

Desert

caldera-shell-sterling-marble

Sterling marble

caldera-shell-white-pearl

White pearl

caldera-shell-midnight-canyon

Midnight canyon

Séria Utopia

Vírivky Calderaspas série Utopia predstavujú to najlepšie čo ponúkame. Krásny dizajn v spojení so širokou škálou možností ponúka pokojný, upokojujúci zážitok, ktorý vám uvoľní napätie, zníži bolesti a oživí telo aj myseľ.

Séria Paradise

calderaspas-martinique

Séria Paradise je dostupná vo veľkosti pre tri až sedem dospelých ľudí a ponúka vynikajúcu zmes prémiových možností s praktickými funkciami, ktoré vám poskytnú dokonalú hydromasáž. Séria Paradise je známa pre svoje všestranné možnosti na sedenie.

Séria Vacanza

calderaspas-celio

Vírivé vane CalderaSpas série Vacanza boli navrhnuté s možnosťami, ktoré poskytujú širokú škálu terapeutických dávok. Sú špecializované na možnosť konfigurácie trysiek zameraných na hlavné svalové skupiny a pôsobia maximálne protistresovo.

Zaujali vás vírivky CalderaSpas?

Zaujali vás vírivky CalderaSpas a chceli by ste sa o nich dozvedieť viac? Navštívte náš web zameraný výhradne na túto luxusnú značku a nájdite informácie ktoré hľadáte.