RivieraSpas

RivieraSpa „Wave“: Reinvencia dizajnu vírivky

Vyniká jednoduchou a priamočiarou architektúrou a ponúka moderný a svieži dizajn s vysokou hladinou vody, ktorá je v rovine s podlahou a jemným prepadovým kanálom. Vytvára tak príjemnú „plážovú plochu“. Tento jasný, dobre definovaný vzhľad je prítomný v celej sérii RivieraSpa. Série víriviek tak dokonale dopĺňajú našu dizajnovú líniu a stane sa vrcholom vášho vnútorného alebo vonkajšieho wellness centra.

virivky-rivieraspas

WAVE HIGHLINE 255

Wave Highline 255 zapôsobí svojim jednoduchým obdĺžnikovým tvarom, pričom jedno sedadlo v každom rohu je diagonálne obrátené. To dáva dostatok priestoru až štyrom ľuďom. Pohodlné krčné vankúše a bohatý rad masážnych a vzduchových trysiek na Wave Highline skutočne dostanú váš krvný obeh do pohybu. Hladina vody je vyrovnaná s podlahou, čo umožňuje, aby sa zvolená podlaha položila až k okraju bazéna a dokonca pokryla zapustený prepadový kanál. Úroveň vody v bazéne sa pri vstupovaní do bazénu zníži stlačením tlačidla, aby sa prepad stal prekážkovým kanálom. Pre použitie vo verejných alebo často používaných kúpeľoch je k dispozícii aj horná mriežka.

rivieraspas_wave_highline

RivieraSpas Wave Highline

V x š x h: 255 x 255 x 104 cm
Kapacita: 1 680 l
Vybavenie: 2 jet controls, 6 Superjets, 10 Microjets, 4 Turbojets, 1 Gusherjet, 4 Airjets

STRATO 2.0 BUILT-IN

Kompaktné rozmery Strato 2.0 BUILT-IN z neho robia perfektný bazén pre vás. Jeho moderný, lineárny dizajn robí tento bazén centrom kúpeľného priestoru vašej domácnosti. Centrálny vstup zahŕňa aj skimmer, ktorý vytvára štýlovú symetriu. Štyri masážne miesta s rôznymi tryskami a masážnym salónikom sú ideálne na to, aby umožnili relaxačným vzduchovým bublinám masírovať vaše telo a pridať kyslík do krvi a posilnili vaše svaly. Strato 2.0 BUILT-IN je úspech nielen pre vaše fyzické zdatnosti, ale aj pre váš domov, keďže je vybavená inovatívnym izolačným krytom, ktorý vám umožní premeniť ho na detskú posteľ, ktorá je dostatočne stabilná, aby na nej mohli sedieť dvaja ľudia.

rivieraspas_strato_2.0_built_in

RivieraSpas Strato 2.0 Built-in

V x š x h: 194 x 194 x 85 cm
Kapacita: 1 300 l
Vybavenie: 2 jet controls, 6 Superjets, 10 Microjets, 4 Turbojets, 1 Gusherjet, 4 Airjets

STRATO 2.3 BUILT-IN

Strato 2.3: vychutnajte si túto veľkorysú vírivku. Moderný, lineárny dizajn s 2,3m na každej strane. STRATO 2.3 BUILT-IN ponúka nielen dostatok priestoru a voľnosti pohybu, ale aj ďalšie masážne miesto s masívnou masážou chrbta. Mäkké, veľkorysé krčné vankúše držia vašu hlavu a udržujú ju v teple. Vďaka tomu zabudnete na stres a necháte svoje telo plávať voľne, ale zároveň aj bezpečne. STRATO 2.3 BUILT-IN je vybavená inovatívnym izolačným krytom, ktorý vám umožní premeniť ho na detskú posteľ, ktorá je dostatočne stabilná, aby na nej mohli sedieť dvaja ľudia. Ideálne pre vnútorné i vonkajšie prostredie, v lete aj v zime.

rivieraspas_strato_2.3_built_in

RivieraSpas Strato 2.3 Built-in

V x š x h: 226 x 226 x 85 cm
Kapacita: 1 710 l
Vybavenie: 2 jet controls, 6 + 4 Superjets, 10 Microjets, 2 Turbojets, 10 Airjets

WAVE 2.0 BUILT-IN

WAVE 2.0 BUILT-IN prichádza s integrovaným skimmerom pod elegantným krytom a elegantnými integrovanými penovými podložkami. Digitálny displej bazénu je umiestnený pod vankúšmi, zatiaľ čo ovládate bazén pomocou plávajúceho bezdrôtového diaľkového ovládania. Na okraji bazéna nie sú žiadne prepínače alebo iné vybavenie, len pohodlné vankúše na krk, ktoré vychádzajú priamo z vody. Plávajúci izolačný kryt pre vnútorné použitie udržuje vodný povrch tepelne izolovaný. K dispozícii je aj šikovný detský kryt pre vonkajšie priestory. Ležanie bolo prepracované s mäkkými podložkami, ktoré vám umožňujú sedieť na okraji a posúvať sa priamo dovnútra.

rivieraspas_wave_2.0_built_in

RivieraSpas Wave 2.0 Built-in

V x š x h: 195 x 220 x 85 cm
Kapacita: 1 710 l
Vybavenie: 2 jet controls, 6 Superjets, 10 Microjets, 4 Turbojets, 1 Gusherjet, 4 Airjets

ROMAN 195 BUILT-IN

Každý model vírivky ROMAN 195 BUILT-IN predstavuje dokonalú eleganciu a vyžaruje harmóniu dokonale tvarovanej vírivky. Pokiaľ ide o funkciu, ROMAN 195 BUILT-IN poskytuje všetko, čo je žiaduce: množstvo skutočne výkonných vzduchových trysiek pracuje proti tesným svalom a poskytuje silnú pulzujúcu zmes vzduchu a vody pri telesnej teplote, aby tak mohli dokonale stimulovať telo a dušu. Masážne trysky masírujú svaly presne tam, kde je to potrebné. ROMAN 195 BUILT-IN odporúčame inštalovať do drop-down paluby s nepriamym osvetlením, ktoré vašej vírivke dodajú efekt vznášania sa vo vzduchu.

rivieraspas_roman_195_built_in

RivieraSpas Roman 195 Built-in

V x š x h: ø 195 x 85 cm
Kapacita: 1 300 l
Vybavenie: 2 jet controls, 6 + 4 Superjets, 10 Microjets, 2 Turbojets, 10 Airjets

ROMAN 225 BUILT-IN

Rovnako ako ROMAN 195 BUILT-IN predstavuje aj ROMAN 225 BUILT-IN dokonalú eleganciu a vyžaruje harmóniu dokonale tvarovanej vírivky, len vo väčšom. Pokiaľ ide o funkciu, ROMAN 225 BUILT-IN poskytuje všetko, čo je žiaduce: množstvo skutočne výkonných vzduchových trysiek pracuje proti tesným svalom a poskytuje silnú pulzujúcu zmes vzduchu a vody pri telesnej teplote, aby tak mohli dokonale stimulovať telo a dušu. Masážne trysky masírujú svaly presne tam, kde je to potrebné. ROMAN 225 BUILT-IN odporúčame inštalovať do drop-down paluby s nepriamym osvetlením, ktoré vašej vírivke dodajú efekt vznášania sa vo vzduchu.

rivieraspas_roman_225_built_in

RivieraSpas Roman 225 Built-in

V x š x h: ø 225 x 85 cm
Kapacita: 1 680 l
Vybavenie: 2 jet controls, 6 + 4 Superjets, 10 Microjets, 2 Turbojets, 10 Airjets

STRATO 2.0 PORTABLE

Kompaktné rozmery Strato 2.0 PORTABLE z neho robia perfektný bazén pre vás. Jeho moderný, lineárny dizajn robí tento bazén centrom kúpeľného priestoru vašej domácnosti. Centrálny vstup zahŕňa aj skimmer, ktorý vytvára štýlovú symetriu. Štyri masážne miesta s rôznymi tryskami a masážnym salónikom sú ideálne na to, aby umožnili relaxačným vzduchovým bublinám masírovať vaše telo a pridať kyslík do krvi a posilnili vaše svaly. Strato 2.0 PORTABLE je úspech nielen pre vaše fyzické zdatnosti, ale aj pre váš domov, keďže je vybavená inovatívnym izolačným krytom, ktorý vám umožní premeniť ho na detskú posteľ, ktorá je dostatočne stabilná, aby na nej mohli sedieť dvaja ľudia.

rivieraspas_strato_2.0_portable

RivieraSpas Strato 2.0 Portable

V x š x h: 194 x 194 x 85 cm
Kapacita: 1 300 l
Vybavenie: 2 jet controls, 6 + 4 Superjets, 10 Microjets, 2 Turbojets, 10 Airjets

STRATO 2.3 PORTABLE

Strato 2.3 PORTABLE: vychutnajte si túto veľkorysú vírivku. Moderný, lineárny dizajn s 2,3m na každej strane. STRATO 2.3 PORTABLE ponúka nielen dostatok priestoru a voľnosti pohybu, ale aj ďalšie masážne miesto s masívnou masážou chrbta. Mäkké, veľkorysé krčné vankúše držia vašu hlavu a udržujú ju v teple. Vďaka tomu zabudnete na stres a necháte svoje telo plávať voľne, ale zároveň aj bezpečne. STRATO 2.3 PORTABLE je vybavená inovatívnym izolačným krytom, ktorý vám umožní premeniť ho na detskú posteľ, ktorá je dostatočne stabilná, aby na nej mohli sedieť dvaja ľudia. Ideálne pre vnútorné i vonkajšie prostredie, v lete aj v zime.

rivieraspas_strato_2.3_portable

RivieraSpas Strato 2.3 Portable

V x š x h: 230 x 230 x 85 cm
Kapacita: 1 800 l
Vybavenie: 2 jet controls, 6 + 4 Superjets, 10 Microjets, 2 Turbojets, 10 Airjets

WAVE PORTABLE

WAVE PORTABLE prenosné je kompaktná verzia Wave, ktorá umožňuje vziať bazén na cestu, pre použitie v interiéri alebo vonku. Elegantné panely vyrobené z moderného a odolného materiálu Resysta robia túto vírivku ideálnu pre vonkajšie použitie v letných i zimných podmienkach. Kvalitná Nemecká technológia ponúka kompletný prístup ku všetkým funkciám bazénov. Špičková izolácia udržuje teplo čerpadiel vo vnútri komory motora. Stabilné schody pred centrálnym prístupom umožňujú ľahký vstup do vírivky. Odolný vonkajší kryt sa spája s panelmi cez kĺbový kanál, ktorý umožňuje ľahké otváranie a zatváranie.

rivieraspas_wave_portable

RivieraSpas Wave 2.0 Portable

V x š x h: 194 x 220 x 85 cm
Kapacita: 1 710 l
Vybavenie: 2 jet controls, 6 Superjets, 16 Microjets, 4 Turbojets, 10 Airjets

Výhody víriviek RivieraSpas

RivieraPool vyrába vírivky v Nemecku od roku 1976 pre súkromné vnútorné a vonkajšie bazény, hotely, fitness centrá a výletné lode

Tepelná efektivita

tepelna_efektivita

 • povrch vyrobený z trvanlivého akrylového materiálu
 • vysoko stabilná výstuž zo sklenených vlákien
 • integrovaný oceľový rám, nastaviteľné nožičky

Kvalitné technológie

kvalitne_technologie
Balík technológií je vopred namontovaný a testovaný v továrni. Technológia je potom inštalovaná v technickej miestnosti, kde je ľahko prístupná.

Vnútorný kryt

vnutorny_kryt
Zachováva teplo a vodu v bazéne. Diskrétna izolačná plachta sa ľahko používa. Stačí ju položiť na vodný povrch a keď ste pripravení používať vírivku, stačí ho uložiť do sprchy.

Vonkajší kryt

vonkajsi_kryt
Pevný vonkajší kryt úplne zakrýva bazén a môže byť dokonca použitý ako detská postieľka. Chráni vašu vonkajšiu vírivku pred dažďom, špinou a nezvanými hosťami.

Displej Riviera Spa Manager

displej_riviera_spa_manager
Kompletná prevádzka všetkých funkcií v jednom prvku. Moderná technológia s dotykovým panelom a ikonami. Inštalované v bazéne alebo na okraji bazénu. Bluetooth na prehrávanie hudby zo smartphonu.

Vysoká vodná hladina

vysoka_vodna_hladina

 • voda na rovnakej úrovni ako podlahy
 • prepadový rošt s integrovaným kanálom
 • hladina vody pre plávanie

Štýlová prepadová hrana

stylova_prepadova_hrana
Štýlová prepadová hrana pre vonkajšie vírivky.

Diaľkové ovládanie

dialkove_ovladanie
Ľahké ovládanie masážnych a vírivých funkcií priamo z vášho sedadla

Vysoko kvalitné masážne trysky

masazne_trysky

 • vždy správny prúd na správnom mieste
 • vzduchové trysky na lôžku alebo sedadle
 • nastaviteľná intenzita
 • SUPER JETS majú rotujúce vložky pre mäkkú a regeneračnú masáž
 • TURBO JETS sú veľké, silné trysky pre hlbšiu masáž