Vysoké posuvné prekrytie Alukov

Vysoké posuvné prekrytie od značky Alukov je prémiovým variantom prekrytia na bazén s nadštandardnými rozmermi. Tento typ prekrytia je ako stvorený aj pre tých najnáročnejších plavcov a tie najenergickejšie deti. Vyrába sa v hranatom a oblom dizajne, no v ponuke máme toto zastrešenie.

Čítať viac Zobraziť všetky modely
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií

Vysoké posuvné prekrytie Alukov

Vysoké posuvné prekrytie od značky Alukov je prémiovým variantom prekrytia na bazén s nadštandardnými rozmermi. Tento typ prekrytia je ako stvorený aj pre tých najnáročnejších plavcov a tie najenergickejšie deti. Vyrába sa v hranatom a oblom dizajne, no v ponuke máme toto zastrešenie aj v unikátnom prevedení v tvare iglu. Prekrytie sa skladá a rozkladá pohybom po pevnej koľajnici, ktorá sa veľmi ľahko čistí. Dobre sa prispôsobuje aktuálnemu počasiu a vy ho tak v priebehu pár sekúnd môžete po letnej prehánke rozvoriť a pokračovať v slnení. Vďaka svojim rozmerom môžete k bazénu umiestniť aj napríklad jacuzzi a môžete tak mať váš osobný wellness pod jednou strechou.

Vysoké posuvné prekrytie Alukov ponúka prémiový dizajn a komfort celoročného kúpania vo vašom bazéne vďaka modernému prekrytiu. Užívajte si nekonečný relax v bazéne so strieškou bez ohľadu na počasie. Či už svieti slnko, alebo prší, naše prekrytia vám umožňujú užívať si bazén po celý rok a to dokonca aj v zime. Okrem ochrany pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami poskytujú prekrytia navyše aj účinnú izoláciu, čo pomáha udržiavať teplotu vody a znížiť náklady na jej vyhrievanie.

Investícia do vysokého posuvného prekrytia Alukov je rozhodnutie pre absolútnu kvalitu, trvácnosť a štýl. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, funkčnosti a dlhodobej hodnoty.

Prečo si vybrať vysoké posuvné prekrytie od Viking-a

Výrobe, projektácii a montovaniu prémiových vysokých posuvných prekrytí sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme zrealizovali stovky úspešných projektov, pričom každý z nich je odrazom našej snahy o dokonalosť a nadštandardný zákaznícky servis.

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty: ponúkame vám vysoké posuvné prekrytia Alukov len overené zákazníkmi. Naša ponuka je zostavená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, odolnosť a estetiku. Využívame len osvedčené materiály a technológie, aby sme zabezpečili, že vaše vysoké posuvné prekrytie bude nielen esteticky príťažlivé, ale aj funkčné a trvácne.
 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo: konzultácia s klientom je pre nás kľúčová, nakoľko práve počas nej vieme pre vás pripraviť produkt, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Radi vám poradíme s výberom vysokého posuvného prekrytia, ale aj voľbou príslušenstva ako filtrácia alebo protiprúd.
 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami: dlhoročná prax a rozsiahle znalosti v oblasti montáže vysokých posuvných prekrytí sa odrážajú aj vo výslednej kvalite a precíznosti našich projektov. Naše skúsenosti znamenajú pre vás záruku kvality a spoľahlivosti.
 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostí: poskytujeme kompletný manažment projektu od návrhu až po realizáciu, vrátane všetkých administratívnych úkonov. S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový proces, kde sa o všetko postaráme, aby ste vy mohli len bezstarostne relaxovať.

Recenzie na vysoké posuvné prekrytia Alukov - Nahliadnite do nášho portfólia

Vždy pre vás vyberáme len vysoké posuvné prekrytia, ktoré sú overené našimi zákazníkmi. Výrobe a montáži vysokých posuvných prekrytí sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme postavili desiatky vysokých posuvných prekrytí Alukov, ktoré nájdete v našom portfóliu.

Prejsť do portfólia

Koľko stojí vysoké posuvné prekrytie Alukov - Ako získam cenník?

Zaujíma vás aká je cena za vysoké posuvné prekrytie Alukov? Navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte a my pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Vysoké posuvné prekrytia Alukov sú symbolom luxusu a kvality – objavte, ako môže vyzerať vaše vysnívané vysoké posuvné prekrytie už dnes.

Kontaktujte nás

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií