Terasové posuvné prekrytie PoolWalk

Unikátne odsuvné terasové prekrytie bazéna od značky PoolWalk je perfektným dizajnovým, moderným a zároveň nadčasovým riešením zakrytia bazéna. Vysoký estetický štandard, aplikovanie špičkových výrobných technológií a prvotriedna kvalita materiálov.

Čítať viac Zobraziť všetky modely
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií

Terasové posuvné prekrytie PoolWalk

Unikátne odsuvné terasové prekrytie bazéna od značky PoolWalk je perfektným dizajnovým, moderným a zároveň nadčasovým riešením zakrytia bazéna. Vysoký estetický štandard, aplikovanie špičkových výrobných technológií a prvotriedna kvalita materiálov sú v súlade s vysokou úrovňou remeselného spracovania. V otvorenej polohe tvorí PoolWalk komfortnú terasu pri bazéne a v uzavretej polohe môžete užívať celú plochu pozemku. Tieto odsuvné terasy navyše ponúkajú najlepšie izolačné vlastnosti vo svojom segmente, čím výrazne znižujú energetickú náročnosť bazéna.

Odsuvné prekrytie PoolWalk je plne priechodné a je naň napríklad možné umiestniť záhradný nábytok a využívať ho ako plnohodnotnú a zároveň odsuvnú terasu. Vďaka malej konštrukčnej výške nenarúša výhľad, zatiaľ čo úroveň bezpečnosti je na najvyššej úrovni, keďže odsuvná terasa zamedzuje priamemu kontaktu s vodou. Odsúvací mechanizmus sa po zastavení zablokuje a PoolWalk bezpečne zaistí. V konštrukcii je zapracovaná hydroizolačná bariéra, ktorá zamedzí prieniku nečistôt a zrážkovej vody do bazéna.

Pri menších rozmeroch do 25m2 je možné aj ručné odsúvanie, ale väčšinou je terasové prekrytie vybavené elektromotorom s bezpečným napätím. Ovládanie je možné prostredníctvom diaľkového alebo tlačidlového ovládania s PIN kódom. Pri návrhu riešenia sa berú do úvahy viaceré parametre, ktoré ovplyvnia prevedenie a určia možnosti výberu obkladového materiálu s ohľadom na zaťažiteľnosť odsuvnej terasy, ako napríklad:

 • Rozmer bazéna a systém cirkulácie: prekrýva sa aj prelivový žľab bazéna
 • Určenie smeru odsuvu: priestor pre odsuv terasy musí byť dostatočný
 • Celková hmotnosť: s ohľadom na rozmer sa prihliada na hmotnosť obkladu
 • Zaťaženie snehom: v horských oblastiach je potrebné brať do úvahy tento parameter

Terasové posuvné prekrytie PoolWalk ponúka prémiový dizajn a praktické riešenie pre ochranu a udržiavanie čistoty vody vo vašom bazéne. Užívajte si nekonečný relax v bazéne s krištáľovo čistou vodou vďaka unikátnej technológii terasového prekrytia. Okrem ochrany vody pred nečistotami z okolia bazéna ponúka prekrytie PoolWalk aj veľmi účinnú izoláciu a energetickú funkciu, kedy sa voda v bazéne zbytočne neochladzuje.

Investícia do terasového posuvného prekrytia PoolWalk je rozhodnutie pre absolútnu kvalitu, trvácnosť a štýl. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, funkčnosti a dlhodobej hodnoty.

Prečo si vybrať terasové posuvné prekrytie od Viking-a

Výrobe, projektácii a montovaniu prémiových terasových posuvných prekrytí sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme zrealizovali stovky úspešných projektov, pričom každý z nich je odrazom našej snahy o dokonalosť a nadštandardný zákaznícky servis.

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty: ponúkame vám terasové posuvné prekrytia PoolWalk len overené zákazníkmi. Naša ponuka je zostavená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, odolnosť a estetiku. Využívame len osvedčené materiály a technológie, aby sme zabezpečili, že vaše terasové posuvné prekrytie bude nielen esteticky príťažlivé, ale aj funkčné a trvácne.
 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo: konzultácia s klientom je pre nás kľúčová, nakoľko práve počas nej vieme pre vás pripraviť produkt, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Radi vám poradíme s výberom terasového posuvného prekrytia, ale aj voľbou príslušenstva ako filtrácia alebo protiprúd.
 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami: dlhoročná prax a rozsiahle znalosti v oblasti montáže terasových posuvných prekrytí sa odrážajú aj vo výslednej kvalite a precíznosti našich projektov. Naše skúsenosti znamenajú pre vás záruku kvality a spoľahlivosti.
 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostí: poskytujeme kompletný manažment projektu od návrhu až po realizáciu, vrátane všetkých administratívnych úkonov. S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový proces, kde sa o všetko postaráme, aby ste vy mohli len bezstarostne relaxovať.

Recenzie na terasové posuvné prekrytia PoolWalk - Nahliadnite do nášho portfólia

Vždy pre vás vyberáme len terasové posuvné prekrytia, ktoré sú overené našimi zákazníkmi. Výrobe a montáži terasových posuvných prekrytí sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme postavili desiatky terasových posuvných prekrytí PoolWalk, ktoré nájdete v našom portfóliu.

Prejsť do portfólia

Koľko stojí terasové posuvné prekrytie PoolWalk - Ako získam cenník?

Zaujíma vás aká je cena za terasové posuvné prekrytie PoolWalk? Navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte a my pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Terasové posuvné prekrytia PoolWalk sú symbolom luxusu a kvality – objavte, ako môže vyzerať vaše vysnívané terasové posuvné prekrytie už dnes.

Kontaktujte nás

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií