Moderné prekrytia pre celoročné bazény

Zabezpečte si komfort a luxus celoročného kúpania vo vašom bazéne vďaka modernému prekrytiu. Užívajte si nekonečný relax v bazéne so strieškou bez ohľadu na počasie. Či už svieti slnko, alebo prší, naše prekrytia vám umožňujú užívať si bazén po celý rok a to dokonca aj v zime.

Čítať viac Zobraziť všetky modely
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií

Moderné prekrytia pre celoročné bazény

Zabezpečte si komfort a luxus celoročného kúpania vo vašom bazéne vďaka modernému prekrytiu. Užívajte si nekonečný relax v bazéne so strieškou bez ohľadu na počasie. Či už svieti slnko, alebo prší, naše prekrytia vám umožňujú užívať si bazén po celý rok a to dokonca aj v zime. Okrem ochrany pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami poskytujú prekrytia navyše aj účinnú izoláciu, čo pomáha udržiavať teplotu vody a znížiť náklady na jej vyhrievanie.

Všetky bazénové prekrytia majú bezkonkurenčnú záruku až 3 roky na konštrukciu a až 10 rokov na polykarbonát. Sú navrhnuté s dôrazom na bezpečnosť a odolnosť, a vďaka vysokokvalitným materiálom sú odolné voči UV žiareniu, nárazom a iným vonkajším vplyvom, čím zabezpečujú dlhodobú ochranu vášho bazéna. V rôznych variantoch od nízkych, stredných až po vysoké môžete jednoducho prispôsobiť prekrytie vašim potrebám.

Strechy na bazény nielenže zvyšujú funkčnosť a bezpečnosť bazéna, ale aj podčiarkujú jeho estetickú hodnotu. V rôznych moderných dizajnoch ako nadhladinové alebo podhladinové sa budú dokonale hodiť k exteriéru vášho domu. Prekrytia navyše dodávajú bazénom elegantný a moderný vzhľad, čím pridávajú na jeho estetickej hodnote, ale aj umožňujú kúpať sa bez obmedzenia po celý rok.

Ako si správne vybrať prekrytie na bazén - 4 kľúčové faktory

Výber toho správneho prekrytia na váš bazén nie je vždy ľahkou úlohou a pri takom veľkom množstve moderných dizajnových prevedení je občas ťažké nenechať sa uniesť pekným dizajnom a pozabudnúť na praktické využitie. Pri rozhodovaní je potrebné zvážiť nasledujúce aspekty:

 1. Kompatibilita s veľkosťou a tvarom bazéna: prekrytie by malo presne sedieť na váš bazén až do najmenšieho detailu. Uistite sa, že je vhodné pre rozmer a tvar vášho bazéna, či už ide o obdĺžnikový, oválny alebo iný nepravidelný tvar.
 2. Materiál a odolnosť: vyberajte prekrytia vyrobené len z kvalitných a odolných materiálov, ktoré vydržia poveternostné vplyvy a UV žiarenie zo slnka. Tento materiál by vám mal zabezpečiť dlhodobú trvácnosť a minimálnu údržbu v budúcnosti.
 3. Bezpečnostné prvky: zabezpečte si prekrytie, ktoré spĺňa všetky bezpečnostné štandardy, najmä ak máte doma deti alebo domáce zvieratá. Prekrytie by navyše malo byť aj dostatočne pevné, aby zabránilo náhodnému pádu do vody.
 4. Jednoduchosť použitia a údržby: vyberte si prekrytie, ktoré je jednoduché na inštaláciu, manipuláciu a údržbu. Zasúvateľné prekrytia na koľajnici môžu ponúknuť väčšie pohodlie a ľahšiu manipuláciu, no pri čistení nezabúdajte aj na koľajničku.

Prečo si vybrať prekrytie od Viking-a

Výrobe, projektácii a montovaniu moderných prekrytí bazénov sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme zrealizovali stovky úspešných projektov, pričom každý z nich je odrazom našej snahy o dokonalosť a nadštandardný zákaznícky servis.

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty: ponúkame vám produkty overené zákazníkmi. Naša ponuka je zostavená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, odolnosť a estetiku. Využívame len osvedčené materiály a technológie, aby sme zabezpečili, že vaše prekrytie bazéna bude nielen esteticky príťažlivé, ale aj funkčné a trvácne.
 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo: konzultácia s klientom je pre nás kľúčová, nakoľko práve počas nej vieme pre vás pripraviť produkt, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Radi vám poradíme s výberom prekrytia, ktoré bude spĺňať všetky vaše požiadavky pre relax.
 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami: dlhoročná prax a rozsiahle znalosti v oblasti výstavby bazénov sa odrážajú aj vo výslednej kvalite a precíznosti našich projektov. Naše skúsenosti znamenajú pre vás záruku kvality a spoľahlivosti.
 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostí: poskytujeme kompletný manažment projektu od návrhu až po realizáciu, vrátane všetkých administratívnych úkonov. S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový proces, kde sa o všetko postaráme, aby ste vy mohli len bezstarostne relaxovať.
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií