Renolit Alkorplan – 2D potlač mozaiky

Bazény s unikátnou 2D potlačou mozaiky dokážu vyčarovať z vášho bazéna výnimočné umelecké dielo. Pri správnom zladení povrchov bazéna a okolia pridajú bazénu na kráse a vode dodajú tú správnu iskru.

Čítať viac Zobraziť všetky modely
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií

Betónové fóliované bazény Renolit Alkorplan - 2D potlač mozaiky

Betónové fóliované bazény od značky Renolit Alkorplan s unikátnou 2D potlačou mozaiky dokážu vyčarovať z vášho bazéna výnimočné umelecké dielo. Pri správnom zladení povrchov bazéna a okolia pridajú bazénu na kráse a vode dodajú tú správnu iskru. Murované bazény stavané týmto spôsobom nemajú prakticky žiadne rozmerové a tvarové obmedzenia. V ponuke máme rôzne vzory a odtiene mozaiky - farby ako napríklad perzská modrá, perzská piesková, perzská čierna, carrara, mramorová, bizantská modrá, či klasická mozaika.

Betónové fóliované bazény Renolit Alkorplan je možné dodať aj s individuálne zvolenými doplnkami. Na výber je široká paleta individuálnych doplnkov, od samočistiacich systémov, cez nadhladinové prekrytie a odsúvne prestrešenie, automatickú filtráciu a mikrofiltračný systém, osvetlenie halogénom a LED, automatickú dezinfekciu, protiprúd, až po rôzne masážne doplnky.

Investícia do betónového fóliovaného bazéna Renolit Alkorplan je rozhodnutie pre absolútnu kvalitu, trvácnosť a štýl. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, funkčnosti a dlhodobej hodnoty.

Prečo si vybrať betónový fóliovaný bazén od Viking-a

Výrobe, projektácii a montovaniu prémiových betónových fóliovaných bazénov sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme zrealizovali stovky úspešných projektov, pričom každý z nich je odrazom našej snahy o dokonalosť a nadštandardný zákaznícky servis.

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty: ponúkame vám betónové fóliované bazény Renolit len overené zákazníkmi. Naša ponuka je zostavená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, odolnosť a estetiku. Využívame len osvedčené materiály a technológie, aby sme zabezpečili, že váš betónový fóliovaný bazén bude nielen esteticky príťažlivý, ale aj funkčný a trvácny.
 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo: konzultácia s klientom je pre nás kľúčová, nakoľko práve počas nej vieme pre vás pripraviť produkt, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Radi vám poradíme s výberom betónového fóliovaného bazéna, ale aj voľbou príslušenstva ako filtrácia alebo protiprúd.
 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami: dlhoročná prax a rozsiahle znalosti v oblasti výstavby betónových fóliovaných bazénov sa odrážajú aj vo výslednej kvalite a precíznosti našich projektov. Naše skúsenosti znamenajú pre vás záruku kvality a spoľahlivosti.
 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostí: poskytujeme kompletný manažment projektu od návrhu až po realizáciu, vrátane všetkých administratívnych úkonov. S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový proces, kde sa o všetko postaráme, aby ste vy mohli len bezstarostne relaxovať.

Recenzie na betónové fóliované bazény Renolit Alkorplan - Nahliadnite do nášho portfólia

Vždy pre vás vyberáme len betónové fóliované bazény, ktoré sú overené našimi zákazníkmi. Výrobe a montáži betónových fóliových bazénov sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme postavili desiatky betónových fóliovaných bazénov Renolit Alkorplan, ktoré nájdete v našom portfóliu.

Prejsť do portfólia

Koľko stojí betónový fóliovaný bazén Renolit Alkorplan - Ako získam cenník?

Zaujíma vás aká je cena za betónový fóliovaný bazén od značky Renolit Alkorplan? Navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte a my pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Betónové fóliované bazény Renolit Arkoplan sú symbolom luxusu a kvality – objavte, ako môže vyzerať váš vysnívaný betónový fóliovaný bazén už dnes.

Kontaktujte nás

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií