Kompozitné laminátové bazény Reku

Prežite nezabudnuteľné chvíle v okolí prírody vašej záhrady s kompozitnými laminátovými bazénmi Reku. Táto unikátna kategória bazénov vás osloví svojou odolnosťou a dlhovekosťou, ktorú zaručuje vysoko kvalitný laminátový materiál.

Čítať viac Zobraziť všetky série
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií

Kompozitné laminátové bazény Reku

Prežite nezabudnuteľné chvíle v okolí prírody vašej záhrady s kompozitnými laminátovými bazénmi Reku. Táto unikátna kategória bazénov vás osloví svojou odolnosťou a dlhovekosťou, ktorú zaručuje vysoko kvalitný laminátový materiál. Každý bazén Reku je majstrovským dielom, ktoré spája eleganciu a funkčnosť. Sú ideálnym riešením pre každý priestor, ponúkajúc rozmanité rozmery a štýly. Objavte krásu kompozitných bazénov Reku a premeňte svoj domov na oázu pokoja a relaxácie.

Kompozitné laminátové bazény je možné dodať aj s individuálne zvolenými doplnkami. Na výber je široká paleta individuálnych doplnkov, od samočistiacich systémov, cez nadhladinové prekrytie a odsúvne prestrešenie, automatickú filtráciu a mikrofiltračný systém, osvetlenie halogénom a LED, automatickú dezinfekciu, protiprúd, až po rôzne masážne doplnky.

Investícia do kompozitného laminátového bazéna je rozhodnutie pre absolútnu kvalitu, trvácnosť a štýl. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, funkčnosti a dlhodobej hodnoty.

Prečo si vybrať kompozitný laminátový bazén od Viking-a

Výrobe, projektácii a montovaniu prémiových kompozitných laminátových bazénov sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme zrealizovali stovky úspešných projektov, pričom každý z nich je odrazom našej snahy o dokonalosť a nadštandardný zákaznícky servis.

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty: ponúkame vám kompozitné laminátové bazény Reku len overené zákazníkmi. Naša ponuka je zostavená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, odolnosť a estetiku. Využívame len osvedčené materiály a technológie, aby sme zabezpečili, že váš kompozitný laminátový bazén bude nielen esteticky príťažlivý, ale aj funkčný a trvácny.
 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo: konzultácia s klientom je pre nás kľúčová, nakoľko práve počas nej vieme pre vás pripraviť produkt, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Radi vám poradíme s výberom kompozitného laminátového bazéna, ale aj voľbou príslušenstva ako filtrácia alebo protiprúd.
 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami: dlhoročná prax a rozsiahle znalosti v oblasti výstavby kompozitných laminátových bazénov sa odrážajú aj vo výslednej kvalite a precíznosti našich projektov. Naše skúsenosti znamenajú pre vás záruku kvality a spoľahlivosti.
 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostí: poskytujeme kompletný manažment projektu od návrhu až po realizáciu, vrátane všetkých administratívnych úkonov. S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový proces, kde sa o všetko postaráme, aby ste vy mohli len bezstarostne relaxovať.

Recenzie na kompozitné laminátové bazény Reku - Nahliadnite do nášho portfólia

Vždy pre vás vyberáme len kompozitné laminátové bazény, ktoré sú overené našimi zákazníkmi. Výrobe a montáži kompozitných laminátových bazénov sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme postavili desiatky kompozitných laminátových bazénov Reku, ktoré nájdete v našom portfóliu.

Prejsť do portfólia

Koľko stojí kompozitný laminátový bazén Reku - Ako získam cenník?

Zaujíma vás aká je cena za kompozitný laminátový bazén Reku? Navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte a my pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Kompozitné laminátové bazény Reku sú symbolom luxusu a kvality – objavte, ako môže vyzerať váš vysnívaný kompozitný laminátový bazén už dnes.

Kontaktujte nás

5-st. schodisko
Plocha na sedenie

Kompozitné laminátové bazény Reku
Séria SINGLE S

Bazény zo série Single S ponúkajú jednostranné 5-stupňové schodisko s veľkorysou plochou na sedenie a ležanie. Bazény sú dobre prispôsobené na inštaláciu masážných prvkov na montážnu stenu so 6° sklonom.

Viac info
4-st. schodisko
Priestor na plávanie

Kompozitné laminátové bazény Reku
Séria TWIN

Bazény zo série Twin ponúkajú obojstranné 4-stupňové schodisko s priestranným plaveckým priestorom v strede. Bazény sú dobre prispôsobené na inštaláciu masážných prvkov na montážnu stenu.

Viac info
5-st. schodisko
Plocha na ležanie

Kompozitné laminátové bazény Reku
Séria TWIN S

Bazény zo série Twin S ponúkajú obojstranné 5-stupňové schodisko s veľkorysým stupňom na sedenie a ležanie v strede. Bazény sú dobre prispôsobené na inštaláciu masážných prvkov na montážnu stenu.

Viac info
5-st. schodisko
Veľká plážová plocha

Kompozitné laminátové bazény Reku
Séria TWIN S XTRA

Bazény zo série Twin S Xtra ponúkajú obojstranné 5-stupňové schodisko a veľkú plážovú zónu s miestami na sedenie medzi schodmi pre relax v rôznych hĺbkach bazéna, čím sa stávajú dokonalým útočiskom pre relax.

Viac info
4-st. schodisko
Protišmykový povrch

Kompozitné laminátové bazény Reku
Séria MARINA

Bazény zo série Marina ponúkajú jednostranné 4-stupňové schodisko a špeciálny protišmykový profilovaný povrch umiestnený v rohu bazéna pre čo najväčšiu bezpečnosť počas letného kúpania pre celú vašu rodinu.

Viac info
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií