Betónové fóliové bazény Renolit Alkorplan

Objavte eleganciu a trvácnosť betónových fóliovaných bazénov Renolit Alkorplan. Tieto bazény, charakteristické svojou odolnou fóliou aj napríklad v štýle štvorcovej mozaiky, sú ideálnym riešením pre každého, kto hľadá kombináciu štýlu a funkčnosti.

Čítať viac Zobraziť všetky série
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií

Betónové fóliované bazény Renolit Alkorplan

Objavte eleganciu a trvácnosť betónových fóliovaných bazénov Renolit Alkorplan. Tieto bazény, charakteristické svojou odolnou fóliou aj napríklad v štýle štvorcovej mozaiky, sú ideálnym riešením pre každého, kto hľadá kombináciu štýlu a funkčnosti. Fólia, ktorá pripomína mozaikový obklad, prichádza vo viacerých farebných prevedeniach - od čistých moderných farieb, cez 3D povrchy s prírodným alebo rustikálnym dizajnom až po verné 2D a 3D mozaiky. Vďaka ich murovanej konštrukcii a kvalitnej fólii sú extrémne odolné, s dlhou životnosťou od 15 až do 20 rokov.   

Betónové fóliované bazény Renolit Alkorplan je možné dodať aj s individuálne zvolenými doplnkami. Na výber je široká paleta individuálnych doplnkov, od samočistiacich systémov, cez nadhladinové prekrytie a odsúvne prestrešenie, automatickú filtráciu a mikrofiltračný systém, osvetlenie halogénom a LED, automatickú dezinfekciu, protiprúd, až po rôzne masážne doplnky.

Investícia do betónového fóliovaného bazéna Renolit Alkorplan je rozhodnutie pre absolútnu kvalitu, trvácnosť a štýl. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, funkčnosti a dlhodobej hodnoty.

Prečo si vybrať betónový fóliovaný bazén od Viking-a

Výrobe, projektácii a montovaniu prémiových betónových fóliovaných bazénov sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme zrealizovali stovky úspešných projektov, pričom každý z nich je odrazom našej snahy o dokonalosť a nadštandardný zákaznícky servis.

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty: ponúkame vám betónové fóliované bazény Renolit len overené zákazníkmi. Naša ponuka je zostavená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, odolnosť a estetiku. Využívame len osvedčené materiály a technológie, aby sme zabezpečili, že váš betónový fóliovaný bazén bude nielen esteticky príťažlivý, ale aj funkčný a trvácny.
 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo: konzultácia s klientom je pre nás kľúčová, nakoľko práve počas nej vieme pre vás pripraviť produkt, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Radi vám poradíme s výberom betónového fóliovaného bazéna, ale aj voľbou príslušenstva ako filtrácia alebo protiprúd.
 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami: dlhoročná prax a rozsiahle znalosti v oblasti výstavby betónových fóliovaných bazénov sa odrážajú aj vo výslednej kvalite a precíznosti našich projektov. Naše skúsenosti znamenajú pre vás záruku kvality a spoľahlivosti.
 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostí: poskytujeme kompletný manažment projektu od návrhu až po realizáciu, vrátane všetkých administratívnych úkonov. S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový proces, kde sa o všetko postaráme, aby ste vy mohli len bezstarostne relaxovať.

Recenzie na betónové fóliované bazény Renolit Alkorplan - Nahliadnite do nášho portfólia

Vždy pre vás vyberáme len betónové fóliované bazény, ktoré sú overené našimi zákazníkmi. Výrobe a montáži betónových fóliových bazénov sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme postavili desiatky betónových fóliovaných bazénov Renolit Alkorplan, ktoré nájdete v našom portfóliu.

Prejsť do portfólia

Koľko stojí betónový fóliovaný bazén Renolit Alkorplan - Ako získam cenník?

Zaujíma vás aká je cena za betónový fóliovaný bazén od značky Renolit Alkorplan? Navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte a my pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Betónové fóliované bazény Renolit Arkoplan sú symbolom luxusu a kvality – objavte, ako môže vyzerať váš vysnívaný betónový fóliovaný bazén už dnes.

Kontaktujte nás

Základné farby

Betónové fóliované bazény Renolit Alkorplan
Základné farby

Bazény v základných farbách sú dostupné v rôznych jednoliatych a minimalistických farebných variantoch, vrátane odtieňov bielej, pieskovej, svetlo modrej, jadranskej modrej, karibskej zelenej či šedej.

Viac info
Imitácia mozaiky

Betónové fóliované bazény Renolit Alkorplan
2D potlač mozaiky

Bazény s unikátnou 2D potlačou mozaiky dokážu vyčarovať z vášho bazéna výnimočné umelecké dielo. Pri správnom zladení povrchov bazéna a okolia pridajú bazénu na kráse a vode dodajú tú správnu iskru.

Viac info
Inšpirované prírodnými živlami

Betónové fóliované bazény Renolit Alkorplan
3D potlač / séria Touch

Bazény s 3D potlačou zo série Touch sú inšpirované prírodou a jej živlami. Ich dizajn je špecifický vystúpenými a nepravidelnými jemnými tvarmi, ktoré vytvárajú unikátny zážitok z kúpania.

Viac info
Inšpirované interiérovým dizajnom

Betónové fóliované bazény Renolit Alkorplan
3D potlač / séria Vogue

Bazény s 3D potlačou zo série Vogue sú inšpirované najnovšími trendmi v interiérovom dizajne. Princípom tejto série je aplikovať na bazén rôzne technológie a estetické postupy dizajnérov a architektov.

Viac info
Inšpirované gréckou mytológiou

Betónové fóliované bazény Renolit Alkorplan
3D potlač / séria Ceramics

Bazény s 3D potlačou zo série Ceramics sú odolnejšou vystuženou fóliou so vzhľadom keramickej mozaiky. Bazény z tejto série sú inšpirované gréckou mytológiou a vytvárajú skutočný historický efekt s moderným šmrncom.

Viac info
Zvýšená odolnosť voči chémii

Betónové fóliované bazény Renolit Alkorplan
Odolné voči chémii / séria Extreme

Bazény zo série Extreme sú veľmi odolnou fóliou, ktorá má zvýšenú odolnosť voči chlóru a inými chemikáliam používaných v bazénoch. Táto fólia je vhodná najmä pre bazény s vyššou frekvenciou kúpania.

Viac info
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií