Podhladinové lamelové prekrytie Viking Rehau

Podhladinové lamelové prekrytie od značky Viking Rehau je skvelým doplnkom pre akýkoľvek typ bazéna. Toto lamelové (tzv. rollo) prekrytie bazéna je riešením tam, kde by posuvné prestrešenie bazéna výrazne narušilo dizajn záhrady.

Čítať viac Zobraziť všetky modely
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií

Podhladinové lamelové prekrytie Viking Rehau

Podhladinové lamelové prekrytie od značky Viking Rehau je skvelým doplnkom pre akýkoľvek typ bazéna. Toto lamelové (tzv. rollo) prekrytie bazéna je riešením tam, kde by posuvné prestrešenie bazéna výrazne narušilo dizajn záhrady. Rolovacie prekrytie hladiny vyrábame z plných bezpečnostných, dutinkových polykarbonátových alebo dutinkových PVC lamiel. Je veľmi bezpečné a má nosnosť až 100kg. Ochrana voči znečisteniu nie je taká výrazná ako pri posuvnom prestrešení, no aj napriek tomu je znečistenie vody výrazne potlačené. Jeho hlavnou funkciou je však energetická úspornosť, nakoľko tento typ prekrytia výrazne redukuje ochladzovanie bazéna, vďaka čomu vám vie ušetriť nemalé financie potrebné na zohrievanie vody.

Navijak lamelového prekrytia je uložený pod úrovňou hladiny, vďaka čomu celkové prekrytie pôsobí veľmi minimalisticky. Prekrytie je v tomto prípade uložené v zaplavenej nike, ktorá je uložená podľa konštrukčných možností samostatne v bočnej strane alebo v dne bazéna. Navijak má pri štandardných inštaláciách vnútohriadeľový elektromotor a nerezový hriadeľ, s tým, že použitá nerez sa líši podľa toho či má bazén slanú alebo sladkú vodu. Najväčšou výhodou je, že po zložení rolovacieho prekrytia nič nikde nezavadzia a prekrytie je úplne skryté. Takto nainštalované prekrytie viete potom veľmi jednoducho pomocou navijaku rozprestrieť na hladinu a následne aj v priebehu pár sekúnd schovať.

Podhladinové lamelové prekrytie Viking Rehau ponúka prémiový dizajn a praktické riešenie pre ochranu a udržiavanie čistoty vody vo vašom bazéne. Užívajte si nekonečný relax v bazéne s krištáľovo čistou vodou vďaka unikátnej technológii lamelového prekrytia. Okrem ochrany vody pred nečistotami z okolia bazéna ponúka prekrytie Viking Rehau aj veľmi účinnú izoláciu a energetickú funkciu, kedy sa voda v bazéne zbytočne neochladzuje.

Investícia do podhladinového lamelového prekrytia Viking Rehau je rozhodnutie pre absolútnu kvalitu, trvácnosť a štýl. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, funkčnosti a dlhodobej hodnoty.

Prečo si vybrať podhladinové lamelové prekrytie od Viking-a

Výrobe, projektácii a montovaniu prémiových podhladinových lamelových prekrytí sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme zrealizovali stovky úspešných projektov, pričom každý z nich je odrazom našej snahy o dokonalosť a nadštandardný zákaznícky servis.

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty: ponúkame vám podhladinové lamelové prekrytia Viking Rehau len overené zákazníkmi. Naša ponuka je zostavená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, odolnosť a estetiku. Využívame len osvedčené materiály a technológie, aby sme zabezpečili, že vaše podhladinové lamelové prekrytie bude nielen esteticky príťažlivé, ale aj funkčné a trvácne.
 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo: konzultácia s klientom je pre nás kľúčová, nakoľko práve počas nej vieme pre vás pripraviť produkt, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Radi vám poradíme s výberom podhladinového lamelového prekrytia, ale aj voľbou príslušenstva ako filtrácia alebo protiprúd.
 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami: dlhoročná prax a rozsiahle znalosti v oblasti montáže podhladinových lamelových prekrytí sa odrážajú aj vo výslednej kvalite a precíznosti našich projektov. Naše skúsenosti znamenajú pre vás záruku kvality a spoľahlivosti.
 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostí: poskytujeme kompletný manažment projektu od návrhu až po realizáciu, vrátane všetkých administratívnych úkonov. S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový proces, kde sa o všetko postaráme, aby ste vy mohli len bezstarostne relaxovať.

Recenzie na podhladinové lamelové prekrytia Viking Rehau - Nahliadnite do nášho portfólia

Vždy pre vás vyberáme len podhladinové lamelové prekrytia, ktoré sú overené našimi zákazníkmi. Výrobe a montáži podhladinových lamelových prekrytí sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme postavili desiatky podhladinových lamelových prekrytí Viking Rehau, ktoré nájdete v našom portfóliu.

Prejsť do portfólia

Koľko stojí podhladinové lamelové prekrytie Viking Rehau - Ako získam cenník?

Zaujíma vás aká je cena za podhladinové lamelové prekrytie Viking Rehau? Navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte a my pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Podhladinové lamelové prekrytia Viking Rehau sú symbolom luxusu a kvality – objavte, ako môže vyzerať vaše vysnívané podhladinové lamelové prekrytie už dnes.

Kontaktujte nás

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií