Compass – séria Classic

Bazény zo série Classic sú najuniverzálnejším typom keramických bazénov, ktorý sa hodí k akémukoľvek typu rodinného domu, do záhrady ale aj napríklad do interiéru, vďaka svojmu modernému tvaru a dizajnu.

Čítať viac Zobraziť všetky modely
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií

Keramické bazény Compass - séria Classic

Najuniverzálnejšie keramické bazény od značky Compass zo série "Classic" sa vďaka modernému tvaru hodia k akémukoľvek typu rodinného domu, do záhrady ale aj napríklad do interiéru. Séria Classic je špecifická integrovaným hydrostatickým ventilom a zabudovanými protišmykovými schodami v rohu bazéna. Tieto bazény je navyše možné zabudovať aj do bývalej bazénovej jamy. Stupienok okolo bazéna prispieva k maximálnej bezpečnosti a vy sa tak môžete v bazéne slniť a šantiť celé dni bez obmedzení. Modely z tejto série ponúkame v rôznych rozmeroch ako Classic 53, Classic 62, Classic 63, Classic 73, Classic 83, či dokonca Classic 93 a Classic 103.

Keramické bazény Compass je možné dodať aj s individuálne zvolenými doplnkami. Na výber je široká paleta individuálnych doplnkov, od samočistiacich systémov, cez nadhladinové prekrytie a odsúvne prestrešenie, automatickú filtráciu a mikrofiltračný systém, osvetlenie halogénom a LED, automatickú dezinfekciu, protiprúd, až po rôzne masážne doplnky.

Investícia do keramického bazéna Compass je rozhodnutie pre absolútnu kvalitu, trvácnosť a štýl. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, funkčnosti a dlhodobej hodnoty.

Prečo si vybrať keramický bazén od Viking-a

Výrobe, projektácii a montovaniu prémiových keramických bazénov sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme zrealizovali stovky úspešných projektov, pričom každý z nich je odrazom našej snahy o dokonalosť a nadštandardný zákaznícky servis.

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty: ponúkame vám keramické bazény Compass len overené zákazníkmi. Naša ponuka je zostavená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, odolnosť a estetiku. Využívame len osvedčené materiály a technológie, aby sme zabezpečili, že váš keramický bazén bude nielen esteticky príťažlivý, ale aj funkčný a trvácny.
 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo: konzultácia s klientom je pre nás kľúčová, nakoľko práve počas nej vieme pre vás pripraviť produkt, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Radi vám poradíme s výberom keramického bazéna, ale aj voľbou príslušenstva ako filtrácia alebo protiprúd.
 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami: dlhoročná prax a rozsiahle znalosti v oblasti výstavby keramických bazénov sa odrážajú aj vo výslednej kvalite a precíznosti našich projektov. Naše skúsenosti znamenajú pre vás záruku kvality a spoľahlivosti.
 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostí: poskytujeme kompletný manažment projektu od návrhu až po realizáciu, vrátane všetkých administratívnych úkonov. S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový proces, kde sa o všetko postaráme, aby ste vy mohli len bezstarostne relaxovať.

Recenzie na keramické bazény Compass - Nahliadnite do nášho portfólia

Vždy pre vás vyberáme len keramické bazény, ktoré sú overené našimi zákazníkmi. Výrobe a montáži keramických bazénov sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme postavili desiatky keramických bazénov Compass, ktoré nájdete v našom portfóliu.

Prejsť do portfólia

Koľko stojí keramický bazén Compass - Ako získam cenník?

Zaujíma vás aká je cena za keramický bazén od značky Compass? Navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte a my pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Keramické bazény Compass sú symbolom luxusu a kvality – objavte, ako môže vyzerať váš vysnívaný keramický bazén už dnes.

Kontaktujte nás

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií