Obkladané keramické bazény Rosa Gres

Obkladané keramické bazény od značky Rosa Gres sú, vďaka obkladu z dlažby s väčším formátom, zaujímavé, exkluzívne a ich povrch je extrémne odolný. Rosa Gres patrí vo svojom segmente k špičke a ponúka na výber rôzne farby povrchu a rôzne formáty.

Čítať viac Zobraziť všetky modely
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií

Obkladané keramické bazény Rosa Gres

Obkladané keramické bazény od značky Rosa Gres sú, vďaka obkladu z dlažby s väčším formátom, zaujímavé, exkluzívne a ich povrch je extrémne odolný. Rosa Gres patrí vo svojom segmente k špičke a ponúka na výber rôzne farby povrchu a rôzne formáty. Špeciálne bazénové tvarovky umožňujú inštalovať obklad bez akýchkoľvek kompromisov a finálny bazén sa ľahko prispôsobí vašej fantázii a požiadavkám. V bazéne je možné vybudovať prakticky akýkoľvek prvok, či už sa jedná o sedenie, masážne miesta s teplou vodou alebo čokoľvek iné. Radi pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru a nájdeme dizajnové, funkčné a rozmerové riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.

Obkladané keramické bazény je možné dodať aj s individuálne zvolenými doplnkami. Na výber je široká paleta individuálnych doplnkov, od samočistiacich systémov, cez nadhladinové prekrytie a odsúvne prestrešenie, automatickú filtráciu a mikrofiltračný systém, osvetlenie halogénom a LED, automatickú dezinfekciu, protiprúd, až po rôzne masážne doplnky.

Investícia do obkladaného keramického bazéna je rozhodnutie pre absolútnu kvalitu, trvácnosť a štýl. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, funkčnosti a dlhodobej hodnoty.

Prečo si vybrať obkladaný keramický bazén od Viking-a

Výrobe, projektácii a montovaniu prémiových obkladaných keramických bazénov sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme zrealizovali stovky úspešných projektov, pričom každý z nich je odrazom našej snahy o dokonalosť a nadštandardný zákaznícky servis.

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty: ponúkame vám obkladané keramické bazény Rosa Gres len overené zákazníkmi. Naša ponuka je zostavená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, odolnosť a estetiku. Využívame len osvedčené materiály a technológie, aby sme zabezpečili, že váš obkladaný keramický bazén bude nielen esteticky príťažlivý, ale aj funkčný a trvácny.
 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo: konzultácia s klientom je pre nás kľúčová, nakoľko práve počas nej vieme pre vás pripraviť produkt, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Radi vám poradíme s výberom obkladaného keramického bazéna, ale aj voľbou príslušenstva ako filtrácia alebo protiprúd.
 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami: dlhoročná prax a rozsiahle znalosti v oblasti výstavby obkladaných keramických bazénov sa odrážajú aj vo výslednej kvalite a precíznosti našich projektov. Naše skúsenosti znamenajú pre vás záruku kvality a spoľahlivosti.
 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostí: poskytujeme kompletný manažment projektu od návrhu až po realizáciu, vrátane všetkých administratívnych úkonov. S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový proces, kde sa o všetko postaráme, aby ste vy mohli len bezstarostne relaxovať.

Recenzie na obkladané keramické bazény Rosa Gres - Nahliadnite do nášho portfólia

Vždy pre vás vyberáme len obkladané keramické bazény, ktoré sú overené našimi zákazníkmi. Výrobe a montáži obkladaných keramických bazénov sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme postavili desiatky obkladaných keramických bazénov Rosa Gres, ktoré nájdete v našom portfóliu.

Prejsť do portfólia

Koľko stojí obkladaný keramický bazén Rosa Gres - Ako získam cenník?

Zaujíma vás aká je cena za obkladaný keramický bazén Rosa Gres? Navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte a my pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Obkladané keramické bazény Rosa Gres sú symbolom luxusu a kvality – objavte, ako môže vyzerať váš vysnívaný obkladaný keramický bazén už dnes.

Kontaktujte nás

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií