Fínska sauna Viking

Saunovanie v takejto saune prebiehe štandardne pri teplotách 80 až 100 °C pri bežnej vzdušnej vlhkosti. Pri saunovaní sa opakovania ukončujú parným šokom, kedy para vyprodukovaná poliatím kameňov na piecku vytvorí zvýšený pocit tepla a spôsobí výraznejšie prekrvenie pokožky.

Čítať viac Zobraziť všetky modely
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií

Fínska sauna Viking

Saunovanie v takejto saune prebiehe štandardne pri teplotách 80 až 100 °C pri bežnej vzdušnej vlhkosti. Pri saunovaní sa opakovania ukončujú parným šokom, kedy para vyprodukovaná poliatím kameňov na piecku vytvorí zvýšený pocit tepla a spôsobí výraznejšie prekrvenie pokožky a intenzívne potenie.

Na výrobu fínskych sáun sa štandardne používajú mäkké dreviny s nízkym obsahom živice. Všetky materiály sú vyberané absolútne bez kompromisu a najdôležitejším parametrom je kvalita a vhodnosť použitia. Od použitia kameňa a skla, cez stovky rokov staré drevo a drevo tej najvyššej kvality ako severský smrek, osika, abachi, červený céder, termo jaseň alebo termo borovica, sme výberom materiálu schopní prispôsobiť sa vášmu najtajnejšiemu prianiu a životnému štýlu.

Fínsku saunu Viking je možné dodať aj s individuálne zvolenými doplnkami presne podľa vašich konkrétnych požiadaviek pre relax a oddych. Na výber je široká paleta individuálnych doplnkov, od kombinovanej technológie na mieru, cez osvetlenie lampou s tienidlom alebo líniového LED osvetlenia (teplá biela alebo RGB), až po soľnú stenu s podsvietením, podsvietený Onyx a romantické hviezdne nebo, ktoré vytvára zo saunovania neobyčajný zážitok.

Investícia do fínskej sauny Viking je rozhodnutie pre absolútnu kvalitu, trvácnosť a štýl. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, funkčnosti a dlhodobej hodnoty.

Prečo si vybrať fínsku saunu od Viking-a

Výrobe, projektácii a montovaniu prémiových fínskych sáun sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme zrealizovali stovky úspešných projektov, pričom každý z nich je odrazom našej snahy o dokonalosť a nadštandardný zákaznícky servis.

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty: ponúkame vám fínske sauny Viking len overené zákazníkmi. Naša ponuka je zostavená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, odolnosť a estetiku. Využívame len osvedčené materiály a technológie, aby sme zabezpečili, že vaša fínska sauna bude nielen esteticky príťažlivá, ale aj funkčná a trvácna.
 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo: konzultácia s klientom je pre nás kľúčová, nakoľko práve počas nej vieme pre vás pripraviť produkt, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Radi vám poradíme s výberom fínskej sauny, ktorá bude spĺňať všetky vaše požiadavky pre relax.
 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami: dlhoročná prax a rozsiahle znalosti v oblasti výstavby fínskych sáun sa odrážajú aj vo výslednej kvalite a precíznosti našich projektov. Naše skúsenosti znamenajú pre vás záruku kvality a spoľahlivosti.
 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostí: poskytujeme kompletný manažment projektu od návrhu až po realizáciu, vrátane všetkých administratívnych úkonov. S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový proces, kde sa o všetko postaráme, aby ste vy mohli len bezstarostne relaxovať.

Recenzie na fínske sauny - Nahliadnite do nášho portfólia

Vždy pre vás vyberáme len fínske sauny, ktoré sú overené našimi zákazníkmi. Výrobe a montáži fínskych sáun sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme postavili desiatky fínskych sáun, ktoré nájdete v našom portfóliu.

Prejsť do portfólia

Koľko stojí fínska sauna - Ako získam cenník?

Zaujíma vás aká je cena za fínsku saunu? Navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte a my pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Fínske sauny sú symbolom luxusu a kvality – objavte, ako môže vyzerať vaša vysnívaná fínska sauna už dnes.

Kontaktujte nás

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií