Parná sauna Viking

O prehriatie povrchov sauny sa stará len samotná para, ktorá je štandardne aromatizovaná a pri verejných wellness zariadeniach sa s obľubou inštalujú dávkovače kde je možné vybrať zo štyroch druhov arómy bez nutnosti výmeny náplne.

Čítať viac Zobraziť všetky modely
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií

Parná sauna Viking

O prehriatie povrchov sauny sa stará len samotná para, ktorá je štandardne aromatizovaná a pri verejných wellness zariadeniach sa s obľubou inštalujú dávkovače kde je možné vybrať zo štyroch druhov arómy bez nutnosti výmeny náplne. Ako doplnok sa dajú inštalovať ohrevy sedenia, čím vašu domácu saunu viete zmeniť na turecký kúpeľ. Povrchy parnej sauny sú obkladané vhodnými materiálmi, či už sa jedná o mozaikové obklady, rôzne veľkoformáty alebo kameň.

Samotná konštrukcia sauny (sedenia, steny a strop) je tvorená z prefabrikátov z extrudovaného polystyrénu, ktoré majú povrch potiahnutý hydroizolačnou vrstvou so zapracovanou armovacou sieťkou. Variabilita sauny je veľmi vysoká a konštrukcia nemá prakticky žiadne obmedzenia. Kvalitný izolačný materiál urýchľuje nahriatie sauny, keďže para musí nahriať len povrchovú úpravu.

Parnú saunu Viking je možné dodať aj s individuálne zvolenými doplnkami presne podľa vašich konkrétnych požiadaviek pre relax a oddych. Na výber je široká paleta individuálnych doplnkov, od kombinovanej technológie na mieru, cez osvetlenie lampou s tienidlom alebo líniového LED osvetlenia (teplá biela alebo RGB), až po soľnú stenu s podsvietením, podsvietený Onyx a romantické hviezdne nebo, ktoré vytvára zo saunovania neobyčajný zážitok.

Investícia do parnej sauny Viking je rozhodnutie pre absolútnu kvalitu, trvácnosť a štýl. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, funkčnosti a dlhodobej hodnoty.

Prečo si vybrať parnú saunu od Viking-a

Výrobe, projektácii a montovaniu prémiových parných sáun sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme zrealizovali stovky úspešných projektov, pričom každý z nich je odrazom našej snahy o dokonalosť a nadštandardný zákaznícky servis.

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty: ponúkame vám parné sauny Viking len overené zákazníkmi. Naša ponuka je zostavená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, odolnosť a estetiku. Využívame len osvedčené materiály a technológie, aby sme zabezpečili, že vaša fínska sauna bude nielen esteticky príťažlivá, ale aj funkčná a trvácna.
 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo: konzultácia s klientom je pre nás kľúčová, nakoľko práve počas nej vieme pre vás pripraviť produkt, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Radi vám poradíme s výberom parnej sauny, ktorá bude spĺňať všetky vaše požiadavky pre relax.
 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami: dlhoročná prax a rozsiahle znalosti v oblasti výstavby parných sáun sa odrážajú aj vo výslednej kvalite a precíznosti našich projektov. Naše skúsenosti znamenajú pre vás záruku kvality a spoľahlivosti.
 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostí: poskytujeme kompletný manažment projektu od návrhu až po realizáciu, vrátane všetkých administratívnych úkonov. S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový proces, kde sa o všetko postaráme, aby ste vy mohli len bezstarostne relaxovať.

Recenzie na parné sauny - Nahliadnite do nášho portfólia

Vždy pre vás vyberáme len parné sauny, ktoré sú overené našimi zákazníkmi. Výrobe a montáži parných sáun sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme postavili desiatky parných sáun, ktoré nájdete v našom portfóliu.

Prejsť do portfólia

Koľko stojí parná sauna - Ako získam cenník?

Zaujíma vás aká je cena za parnú saunu? Navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte a my pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Parné sauny sú symbolom luxusu a kvality – objavte, ako môže vyzerať vaša vysnívaná parná sauna už dnes.

Kontaktujte nás

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií