Infra sauna / kabína

Infra sauna využíva na vyhriatie interiéru len energiu infra žiaričov, vďaka ktorým je saunovanie jemnejšie ako v klasickej fínskej saune a prechádza viac do hĺbky. Tento typ sauny preferejú najmä ľudia, ktorý nie moc dobre znášajú etrémne teploty. Štandardná teplota saunovania v infra saune je 45 až 55 °C.

Čítať viac Zobraziť všetky modely
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií

Infra sauna / kabína Viking

Infra sauna využíva na vyhriatie interiéru len energiu infra žiaričov, vďaka ktorým je saunovanie jemnejšie ako v klasickej fínskej saune a prechádza viac do hĺbky. Tento typ sauny preferejú najmä ľudia, ktorý nie moc dobre znášajú etrémne teploty. Štandardná teplota saunovania v infra saune je 45 až 55 °C. Pri infra saunách používame výhradne IR žiariče Vitae, ktoré patria k celosvetovej špičke a majú kompletné spektrum vlnových dĺžok žiarenia.

Na výrobu infra sáun sa štandardne používajú mäkké dreviny s nízkym obsahom živice. Všetky materiály sú vyberané absolútne bez kompromisu a najdôležitejším parametrom je kvalita a vhodnosť použitia. Od použitia kameňa a skla, cez stovky rokov staré drevo a drevo tej najvyššej kvality ako severský smrek, osika, abachi, červený céder, termo jaseň alebo termo borovica, sme výberom materiálu schopní prispôsobiť sa vášmu najtajnejšiemu prianiu a životnému štýlu.

Infra saunu / kabínu Viking je možné dodať aj s individuálne zvolenými doplnkami presne podľa vašich konkrétnych požiadaviek pre relax a oddych. Na výber je široká paleta individuálnych doplnkov, od kombinovanej technológie na mieru, cez osvetlenie lampou s tienidlom alebo líniového LED osvetlenia (teplá biela alebo RGB), až po soľnú stenu s podsvietením, podsvietený Onyx a romantické hviezdne nebo, ktoré vytvára zo saunovania neobyčajný zážitok.

Investícia do infra sauny / kabíny Viking je rozhodnutie pre absolútnu kvalitu, trvácnosť a štýl. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, funkčnosti a dlhodobej hodnoty.

Prečo si vybrať infra saunu / kabínu od Viking-a

Výrobe, projektácii a montovaniu prémiových infra sáun / kabín sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme zrealizovali stovky úspešných projektov, pričom každý z nich je odrazom našej snahy o dokonalosť a nadštandardný zákaznícky servis.

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty: ponúkame vám infra sauny / kabíny Viking len overené zákazníkmi. Naša ponuka je zostavená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, odolnosť a estetiku. Využívame len osvedčené materiály a technológie, aby sme zabezpečili, že vaša infra sauna / kabína bude nielen esteticky príťažlivá, ale aj funkčná a trvácna.
 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo: konzultácia s klientom je pre nás kľúčová, nakoľko práve počas nej vieme pre vás pripraviť produkt, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Radi vám poradíme s výberom infra sauny / kabíny, ktorá bude spĺňať všetky vaše požiadavky pre relax.
 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami: dlhoročná prax a rozsiahle znalosti v oblasti výstavby infra sáun / kabín sa odrážajú aj vo výslednej kvalite a precíznosti našich projektov. Naše skúsenosti znamenajú pre vás záruku kvality a spoľahlivosti.
 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostí: poskytujeme kompletný manažment projektu od návrhu až po realizáciu, vrátane všetkých administratívnych úkonov. S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový proces, kde sa o všetko postaráme, aby ste vy mohli len bezstarostne relaxovať.

Recenzie na infra sauny / kabíny - Nahliadnite do nášho portfólia

Vždy pre vás vyberáme len infra sauny / kabíny, ktoré sú overené našimi zákazníkmi. Výrobe a montáži infra sáun / kabín sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme postavili desiatky infra sáun / kabín, ktoré nájdete v našom portfóliu.

Prejsť do portfólia

Koľko stojí infra sauna / kabína - Ako získam cenník?

Zaujíma vás aká je cena za infra saunu / kabínu? Navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte a my pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Infra sauny / kabíny sú symbolom luxusu a kvality – objavte, ako môže vyzerať vaša vysnívaná infra sauna / kabína už dnes.

Kontaktujte nás

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií