Kombinovaná BIO sauna Viking

Tento typ sauny je kombináciou fínskej sauny a zabudovaného výparníka, pričom je takéto saunovanie jemnejšie ako napríklad v klasickej fínskej saune. Kombinovaná BIO sauna je zvlášť vhodná pre ľudí, ktorí dobre neznášajú extrémne teploty a je ideálna aj pre spoločné saunovanie pre rodiny s deťmi.

Čítať viac Zobraziť všetky modely
 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií

Kombinovaná BIO sauna Viking

Tento typ sauny je kombináciou fínskej sauny a zabudovaného výparníka, pričom je takéto saunovanie jemnejšie ako napríklad v klasickej fínskej saune. Kombinovaná BIO sauna je zvlášť vhodná pre ľudí, ktorí dobre neznášajú extrémne teploty a je ideálna aj pre spoločné saunovanie pre rodiny s deťmi. Kombinovanú BIO saunu je možné prevádzkovať aj samostatne ako klasickú fínsku saunu bez použitia výparníka s dosiahnutím teploty do 100°C. Pri použití výparníka je štandardná teplota saunovania 60 až 70 °C a výparník zvyšuje vlhkosť vzduchu pod hranicu rosného bodu.

Veľmi vhodné a príjemné je aj aromatizovanie vody vo výparníku, vďaka ktorému sa saunovanie stáva nezabudnuteľným zážitkom. Pri kombináciách sa väčšinou o hlavnú produkciu tepla stará saunová pec a infra žiariče telo lokálne doohrievajú. Na výrobu BIO kombinovaných sáun sa štandardne používajú mäkké dreviny s nízkym obsahom živice. Všetky materiály sú vyberané absolútne bez kompromisu a najdôležitejším parametrom je kvalita a vhodnosť použitia. Od použitia kameňa a skla, cez stovky rokov staré drevo a drevo tej najvyššej kvality ako severský smrek, osika, abachi, červený céder, termo jaseň alebo termo borovica, sme výberom materiálu schopní prispôsobiť sa vášmu najtajnejšiemu prianiu a životnému štýlu.

Kombinovanú BIO saunu Viking je možné dodať aj s individuálne zvolenými doplnkami presne podľa vašich konkrétnych požiadaviek pre relax a oddych. Na výber je široká paleta individuálnych doplnkov, od kombinovanej technológie na mieru, cez osvetlenie lampou s tienidlom alebo líniového LED osvetlenia (teplá biela alebo RGB), až po soľnú stenu s podsvietením, podsvietený Onyx a romantické hviezdne nebo, ktoré vytvára zo saunovania neobyčajný zážitok.

Investícia do kombinovanej BIO sauny Viking je rozhodnutie pre absolútnu kvalitu, trvácnosť a štýl. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, funkčnosti a dlhodobej hodnoty.

Prečo si vybrať kombinovanú BIO saunu od Viking-a

Výrobe, projektácii a montovaniu prémiových kombinovaných BIO sáun sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme zrealizovali stovky úspešných projektov, pričom každý z nich je odrazom našej snahy o dokonalosť a nadštandardný zákaznícky servis.

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty: ponúkame vám kombinované BIO sauny Viking len overené zákazníkmi. Naša ponuka je zostavená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, odolnosť a estetiku. Využívame len osvedčené materiály a technológie, aby sme zabezpečili, že vaša kombinovaná BIO sauna bude nielen esteticky príťažlivá, ale aj funkčná a trvácna.
 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo: konzultácia s klientom je pre nás kľúčová, nakoľko práve počas nej vieme pre vás pripraviť produkt, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Radi vám poradíme s výberom kombinovanej BIO sauny, ktorá bude spĺňať všetky vaše požiadavky pre relax.
 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami: dlhoročná prax a rozsiahle znalosti v oblasti výstavby kombinovaných BIO sáun sa odrážajú aj vo výslednej kvalite a precíznosti našich projektov. Naše skúsenosti znamenajú pre vás záruku kvality a spoľahlivosti.
 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostí: poskytujeme kompletný manažment projektu od návrhu až po realizáciu, vrátane všetkých administratívnych úkonov. S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový proces, kde sa o všetko postaráme, aby ste vy mohli len bezstarostne relaxovať.

Recenzie na kombinované BIO sauny - Nahliadnite do nášho portfólia

Vždy pre vás vyberáme len kombinované BIO sauny, ktoré sú overené našimi zákazníkmi. Výrobe a montáži kombinovaných BIO sáun sa venujeme už viac ako 20 rokov, počas ktorých sme postavili desiatky kombinovaných BIO sáun, ktoré nájdete v našom portfóliu.

Prejsť do portfólia

Koľko stojí kombinovaná BIO sauna - Ako získam cenník?

Zaujíma vás aká je cena za kombinovanú BIO saunu? Navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte a my pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Kombinované BIO sauny sú symbolom luxusu a kvality – objavte, ako môže vyzerať vaša vysnívaná kombinovaná BIO sauna už dnes.

Kontaktujte nás

 • Vyberáme pre Vás len overené produkty

 • Ponúkame komplexný servis a poradenstvo

 • Pýšime sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami

 • Vyriešime za Vás všetko bez zbytočných starostií